На жаль, нікому ще не вдалося уникнути вікових змін. Обличчя в зморшках виглядає гнітюче, але в сучасній косметології є безліч дієвих способів боротьби з ними. Особливо проблематичними дефектами на обличчі є носогубні складки. Як ефективно прибрати ці непривабливі зморшки, які спускаються від крил носа вниз до куточків губ? Позбутися них, на жаль, не так просто, але все ж є кілька перевірених способів, які ми розглянемо в цій статті.

Причини появи носогубних складок

носогубні складки на обличчі у жінки

Обличчя, на якому виражені носогубні складки, виглядає зовсім непривабливим та набагато старшим. Прибрати їх за допомогою макіяжу практично нереально, хіба що злегка замаскувати. Розглянемо, що обумовлює їх появу:

 1. Невідворотне старіння шкіри, втрата пружності плюс гравітація.
 2. Згубні звички, такі як алкоголь та паління, а також незбалансоване харчування знижують м'язовий тонус.
 3. Спадкова схильність.
 4. Якщо ви часто спите обличчям в подушку.
 5. Нестача вітамінів А, Е, С.
 6. Недостатнє або надмірне споживання рідини, що призводить до набряклості обличчя.

Чи можна прибрати носогубні складки в домашніх умовах?

В інтернеті є багато відео про те, як підтягти щоки та прибрати носогубні складки в домашніх умовах. Насправді тут важлива регулярність і, якщо ви вирішили зробити це самостійно, необхідно займатися щодня, тренуючи м'язи обличчя.

ВПРАВИ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ НОСОГУБНИХ ЗМОРШОК:

 • сильно надуйте щоки, а потім різко сдуйте;
 • надуйти щоки та начебто «перекочуйте» повітря з однієї щоки до іншої;
 • наберіть багато повітря в щоки, затримайте його, потім виштовхуйте маленькими порціями;
 • витягнувши губи вперед якомога сильніше, вимовляєте букви «у» та «о»;
 • нижню щелепу висунути вперед, стисніть губи й затримайте, розслабтеся та повторіть вправу.

Кожну вправу необхідно повторювати по 10 - 20 разів, ви повинні відчути, що м'язи втомилися. Ще один чудовий комплекс вправ, що навчить, як позбутися носогубних складок – кремлівська гімнастика:

 • вимовляти голосні букви, при цьому рот має бути відкритий максимально широко;
 • затиснутим в зубах олівцем «намалювати» 10 будь-яких фігур, при цьому підборіддя максимально висунуте вперед;
 • відкрити рот у вигляді букви «о», сильно притискати верхню губу до зубів.

Вправу робити по 10 разів у 5 підходів. Тепер ви знаєте, як прибрати носогубні складки в домашніх умовах. За 1 тиждень це, звичайно, не вдасться, але систематичні заняття досить швидко нададуть помітний результат.

Як прибрати носогубні складки в салоні

Найпоширеніший спосіб швидко прибрати носогубні зморшки - введення під шкіру філлера. Процедуру ще називають «контурною пластикою». Простіше кажучи - це ін'єкції безпосередньо в носогубні зморшки препаратів, що заповнюють їх зсередини. Перевага такого методу в тому, що маніпуляція проходить в косметологічному салоні, це не є хірургічним втручанням, реабілітаційний період практично відсутній (невеликий набряк може зберігатися кілька годин), а омолоджуючий ефект зберігається близько року.

ВАЖЛИВО: Вкрай важлива ретельна підготовка до процедури: заборонено вживання кави, алкоголю, прийом лікарських препаратів.

ЯКІ ЗАСОБИ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ

Використання силікону залишилося в минулому, сьогодні широко застосовуються засоби, до складу яких входить гіалуронова кислота. Ризик її відторгнення мінімальний, адже гіалуронова кислота - це один з компонентів клітин людини.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ТА МОЖЛИВІ ПОБІЧНІ ЯВИЩА

Контурна пластика протипоказана в разі наявності:

 • захворювань аутоімунного характеру;
 • алергічних реакцій;
 • злоякісних або доброякісних пухлин;
 • схильності до утворення келоїдних рубців;
 • порушення шкірного покриву в зоні проведення процедури;
 • інфекційних та вірусних захворювань;
 • а також в період вагітності та лактації.

За відсутності протипоказань, процедура добре переноситься. Однак, можливі й такі негативні наслідки, як підвищення температури, тривала гіперемія тканин, кровоточивість місць проколів, утворення грудочок гелю під шкірою. Всі ці ознаки свідчать про те, що процедуру проведено неякісно, швидше за все справа в низький кваліфікації косметолога. Тому, наважившись на подібний захід, дуже важливо знайти грамотного та досвідченого фахівця.

Апаратна косметологія проти носогубних складок

підтяжка шкіри обличчя RF-ліфтинг

Розглянемо метод, як прибрати глибокі носогубні складки без ін'єкцій. Сучасна косметологія має в розпорядженні високотехнологічне устаткування, за допомогою якого можна домогтися результатів, що ідентичні пластичній хірургії. Переваги апаратних методик в атравматичності, безболісності процедур, а також в їх доступній вартості.

І все ж таки, чим краще прибрати носогубні складки - пластикою або апаратом? Відгуки про апаратний вплив тільки позитивні, тому, радимо спробувати на собі абсолютно безпечну методику радіочастотної підтяжки шкіри - RF-ліфтинг.

Ніяких ризиків відторгнення, інфікування, повна відсутність реабілітаційного періоду!

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Що після проходження курсу процедур RF-ліфтингу процеси старіння шкіри сповільнюються на 3 - 5 років

Метод заснований на впливі високих температур (процедура проводиться з використанням геля-провідника) на глибокі шари дерми. Це викликає зміну структури колагенових волокон і утворення «молодого» колагену. В результаті такої дії шкіра обличчя помітно підтягується, контури стають чіткими, зникають зморшки.

Якщо ваш спосіб життя здоровий, ви не маєте шкідливих звичок і стежите за своєю зовнішністю, після курсу процедур RF-ліфтингу ефект буде зберігатися протягом 1 - 3 років. І це не диво - це нові технології за доступними цінами.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.60[5 Голосів]

Як прибрати носогубні складки? Відгуки


Додати відгук