Жир на животі - не тільки не естетичне явище, але й небезпечне для здоров'я. Скупчення жирових клітин призводить до ризику виникнення таких серйозних діагнозів як хвороби серця, цукровий діабет, підвищення артеріального тиску.

Малорухливий спосіб життя й неправильне харчування - основні чинники появи надмірної ваги та складок в області живота, на талії та на боках.

Щоб не допустити проблем зі здоров'ям прибираємо зайвий жир з живота вже сьогодні за допомогою кращих методик, дієт і вправ.

https://www.youtube.com/embed/4TftvafeBK0?rel=0&autoplay=1&mute=1

Правильний раціон для зниження ваги

Найчастіше накопичення зайвої ваги зумовлено генетично, але все ж головним ворогом фігури є незбалансоване харчування. Тому, перший крок, який потрібно зробити, щоб прибрати ненависний жир з живота і боків - це змінити раціон. Для зниження ваги необхідно дотримуватися основних правил:

  • збільшити вживання води (не менше 2 л на день);
  • зменшити вживання вуглеводів і збільшити кількість споживаних білків;
  • до мінімуму скоротити вміст солі в їжі;
  • відмовитися від солодощів і борошняних виробів;
  • вживати продукти з великим вмістом клітковини (овочі, фрукти, злаки, бобові).

Якщо з будь-яких причин вам складно дотримуватися спеціальної дієти щоб прибрати жир з живота, потрібно хоча б дотримуватися вищевикладених правил харчування.

Як прибрати жир з нижньої частини живота

Нижня частина живота - одна з найбільш проблемних зон, оскільки скупчення жирових клітин в ній безпосередньо залежить від гормонального балансу організму. Причому однаково складно прибрати жир з живота, як у жінок, так і чоловіків.

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Щоб зігнати жир з живота не можна вживати продукти, що містять високий глікемічний індекс інфляції - хлібо-булочні вироби, картопля, рис, цукор, чіпси, шоколад.

Кращі вправи для спалювання жиру на животі

Для вирішення цієї проблеми найрезультативнішими фізичними вправами є кардіонагрузки: біг, швидка хода (у тому числі - по сходах), плавання, танці та велосипедні прогулянки.

Ефективні косметологічні процедури

Боротьба із зайвою вагою - завдання нелегке і, якщо не вдається впоратися з нею самостійно, на допомогу приходять фахівці та ефективні салонні процедури. Професіонали Центру лазерної епіляції та косметології «Люменіс» пропонують безліч ручних і апаратних способів зниження ваги та моделювання тіла. До ваших послуг антицелюлітний масаж, обгортання, пресотерапія, ультразвукова кавітація, корекція фігури STARVAC, а також унікальна методика Ендосфера терапії, яка не має аналогів в світі.

фото до і після процедури Ендосфера терапія

Що потрібно робити, щоб прибрати жир з живота за тиждень

Якщо необхідно дуже швидко прибрати жир з живота в домашніх умовах, слід підійти до питання комплексно. Обов'язково дотримуватися дієти, повністю відмовитися від алкоголю, збільшити витрату енергії та споживання води. Вам також допоможуть вправи, щоб прибрати жир з живота в домашніх умовах:

  1. Лежачи на спині та спираючись на лікті, повільно піднімати прямі ноги, намагаючись трохи затримувати їх вгорі.
  2. Сидячи на підлозі, зігнути ноги, поставити стопи на підлогу та спертися на руки ззаду. Піднімайте ноги вгору та випрямляйте, затримуючи їх вгорі.
  3. Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, стопи на підлозі. Заведіть долоні за голову та піднімайте корпус.

ВАЖЛИВО: Вправи виконуйте в три підходи по 20 разів. Не шкодуйте себе, не дивлячись на те, що над вами не стоїть тренер - викладайтеся!

Ще одна прекрасна вправа щоб прибрати жир з низу живота в домашніх умовах - заняття з хулахупом.

Дотримуючись цього комплексу рекомендацій, вже за тиждень ви побачите результат.

Корекція фігури без дієт і спорту

Ну а якщо ви все ж схиляєтеся до апаратних методик, кращої на сьогоднішній день процедурою корекції фігури та знищення жирових відкладень є Ендосфера терапія. Ця методика свого часу стала сенсацією в сфері косметології тіла. Усунення зайвої ваги без виснажливих дієт і спортивних навантажень стало реальним. Ваша давня мрія про гарне тіло нарешті збудеться завдяки методу Ендосфера терапія. Детальніше про унікальну методику дізнайтеся на сторінці нашого сайту, або у консультантів компанії «Люменіс».

За допомогою сучасних наукових розробок і професійного обладнання сьогодні можна досягти чудових результатів на шляху до ідеальної зовнішності. Апаратні методики дозволяють не тільки позбутися зайвих кілограмів, але й усунути целюліт, підтягнути шкіру, скорегувати проблемні ділянки тіла. Звертайтеся до досвідчених фахівців. і ви отримаєте ідеальне тіло та чудовий настрій.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.75[4 Голосів]

Як прибрати жир з живота Відгуки


Додати відгук