У більшості жінок радість материнства затьмарюється набором ваги, розтяжками, в'ялістю шкіри, розтягнутим животом. Повернути колишні форми непросто, оскільки перші місяці доводиться приділяти багато уваги маляку. Нові турботи часто не залишають молодій мамі часу на себе і, все ж, жінки намагаються «викроїти» хоча б кілька хвилин на день, щоб поліпшити свою фігуру. Головне завдання - це, звісно, прибрати живіт після пологів, саме цій темі і присвячується наша стаття.

Зміст

Як після пологів прибрати жир з живота

Як правило, після вагітності саме живіт і боки найбільше потребують корекції. Нагадаємо, що приступати до інтенсивних навантажень можна не раніше, ніж за 6-8 тижнів після природних пологів і не раніше, ніж за 2 місяці у разі кесаревого розтину. За цей час повинна скоротитися матка і відновитися сполучні тканини. Але що ж робити у цей період, щоб не набрати зайву вагу, а м'язи остаточно не атрофувалися?

дівчина віджимається від підлоги

У першу чергу, стежити за харчуванням і питним режимом. Мамі, яка годує, заборонено дотримуватися дієт, але рекомендується здорове харчування, це допоможе тримати тіло у формі, отримувати необхідні організму вітаміни, мікроелементи, поживні речовини та енергію. Щоб прибрати живіт після пологів при годуванні груддю необхідно дуже грамотно підійти до цього питання. Раціон під час лактації має бути збалансованим, а фізичні навантаження помірні. Продукти мають містити вітамін Е, колаген, коензим Q10, а також омега-3 і омега-6, вони сприяють регенерації тканин, спалюванню жиру, поліпшенню обміну речовин і омолодженню організму. Так що, робіть акцент на рибі, злаках, зелених овочах, помаранчевих фруктах і виключіть жирну, смажену їжу, хлібобулочні вироби, солодощі і газовані напої. Звичайно, одним харчуванням не вдасться прибрати обвислий після пологів, в'ялий живіт, але Ви зможете трохи схуднути і підготувати свій організм до майбутніх занять спортом.

Найдієвіші способи

Розтяжки, обвислий живіт, в'ялість шкіри - це ті неприємні явища, з якими стикаються багато жінок після вагітності. Фактори, що впливають на погіршення якості шкіри після пологів:

живіт жінки після пологів
  1. пологи після 30 років;
  2. великий набір ваги під час виношування дитини (10 кг і більше);
  3. малорухливий спосіб життя до вагітності.

Пропонуємо кілька найефективніших заходів, які допоможуть прибрати в'ялість шкіри і зробити контури тіла більш чіткими.

Масаж

Легкий відновлюючий масаж з ефірними оліями приведе в тонус м'язи, зробить шкіру еластичною і пружною, а також допоможе розслабитися і привести у норму нервову систему.

Плавання

Цей вид спорту не має протипоказань, ефективно спалює калорії, підтягує шкіру і дарує масу енергії.

Ендосфера

Відносно нова, але вже дуже популярна апаратна методика схуднення і усунення целюліту. За допомогою Ендосрефа Терапії Ви позбудетеся набряклості, зайвих кілограмів, підтягнете в'ялу шкіру, повернете розтягнутий після пологів живіт до свого колишнього стану. Вже після 6-го сеансу тіло стане струнким і зменшиться на 2 розміри!

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Апаратний масаж Ендосфера показаний навіть при набряклості кінцівок під час вагітності.

Обгортання

Приємна і корисна процедура, спрямована на поліпшення якості шкіри, додає їй пружності, робить гладенькою, вирівнює рельєф.

Вправи

Як прибрати в домашніх умовах розтягнутий після пологів живіт за допомогою вправ? Доведеться чимало попрацювати, якщо Ви не плануєте вдаватися до допомоги професіоналів і будете займатися самостійно. Але, за регулярних, систематичних навантажень, вже за 4-6 тижнів результат буде помітний.

В даному випадку будуть доречні будь-які класичні вправи для м'язів черевного преса: піднімання прямих і зігнутих ніг, підняття тулуба, велосипед, ножиці і т.п.

Не забувайте приймати контрастний душ - він тонізує судини, шкіру, покращує метаболізм.

Чи можна прибрати живіт після кесарева розтину

Багато жінок скаржаться, що після кесарева живіт залишається назавжди і його неможливо прибрати жодним способом. Дійсно, хірургічне втручання ускладнює процес відновлення фігури, і часто шкіра в області шва насилу піддається корекції. У таких випадках необхідно вдаватися до апаратних методик, які дають більш виражений ефект, ніж тільки вправи або ручні масажі.

ВАЖЛИВО: Перш, ніж відправлятися на процедури до салону або на тренування у зал, обов'язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем і переконайтеся, що Вам дозволені навантаження на область живота.

Пам'ятайте, що процес повного відновлення тіла після пологів може зайняти близько року. Це нормально, адже Ваше тіло поступово змінювалося протягом 9 місяців і щоб повернутися в допологовий стан необхідно приблизно стільки ж часу. Ваші зусилля одного разу обов'язково увінчаються успіхом, а фахівці центрів «Люменіс» нададуть грамотну, кваліфіковану допомогу в цьому. Насолоджуйтесь материнством і будьте красиві!

5 кращих способів прибрати живіт після пологів Відгуки


Додати відгук