Розтяжки на шкірі зустрічаються у 80% людей, причому як у жінок, так у чоловіків, і навіть у підлітків. Це явище не завжди залежить від загальної фізичної активності, ваги, віку або захворювань, найчастіше - виключно від властивостей шкіри. Вони не несуть ніякої небезпеки для організму, але всі цікавляться, як позбутися них, оскільки розтягнута шкіра виглядає негарно.

Зміст:

Ми розповімо, як позбутися розтяжок на шкірі, а також як запобігти їх появі.

Що таке розтяжки

Розтяжки, або як їх ще називають - стриї, це розрив колагенових і еластинових волокон, який проявляється на шкірі слідами у вигляді смужок білого або рожевого кольору. Найчастіше вони з'являються на попі, стегнах, животі, в тих місцях, де шкіра найбільш схильна до навантажень, напруги та витончення.

Чому з'являються розтяжки на тілі

Причин розтягування шкіри та розриву волокон колагену може бути декілька:

Дуже часто у чоловіків, які займаються важкими видами спорту або приймають стероїди, з'являються розтяжки на спині, ногах. Як позбутися вже наявних стрий - питання не просте. Краще за все не допустити їхної появи, але все ж є перевірені часом народні засоби та салонні процедури, які допоможуть позбутися цієї проблеми.

Як запобігти появі розтяжок під час вагітності

Під час виношування дитини у жінок можуть з'явитися розтяжки на животі, на грудях, на стегнах. Як же позбутися розтяжок після пологів? Тут «спрацьовують» ті самі способи, що і в будь-яких інших випадках, але, краще намагатися запобігти їх появі в цей період: носити бандаж, не забувати про фізичні вправи та зволоження шкіри.

ВАЖЛИВО: Вагітність - період, коли є безліч протипоказань для використання косметики або проведення процедур.

Кращі засоби від розтяжок на шкірі

Існує ряд методів боротьби з розтяжками в домашніх умовах. Але треба сказати, що позбутися них на 100% жоден метод не дозволяє. А ось освітлити, зробити менш помітними, а шкіру на цих ділянках тіла зробити більш рівною та гладенькою, це цілком реально.

1. Крем
крем
Необхідно регулярно живити та зволожувати шкіру, особливо після водних процедур. Це збереже її еластичність. Крем обов'язково повинен містити вітаміни А. Е і С, а також колаген.
2. Масло
масло оливкове
Застосування оливкової олії в поєднанні з ефірним маслом апельсина на проблемних ділянках тіла дає дуже хороші результати і дозволяє позбутися стрий за рахунок великого вмісту в цих оліях вітамінів С і Е.
3. Вітаміни
вітаміни
Продовжуючи тему вітамінів, нагадаємо, що той же комплекс (А, Е і С) необхідно приймати внутріщньо. Це можуть бути як препарати, так і правильно сформований раціон харчування, що містить потрібну кількість даних вітамінів.
4. Гідрація
гідрація
Безумовно, питний режим не вирішить питання «як позбутися розтяжок», але не слід забувати, що баланс рідини в організмі впливає на зволоженість шкіри, її зовнішній вигляд, а також синтез колагену. Тож, не забувайте про «законні» 1,5 л води на день!
5. Пілінги
пілінги
Пілінги – дуже ефективні засоби боротьби з розтяжками, причому як рослинні, так і хімічні. Застосування пілінгів сприяє оновленню шкіри, посиленню процесів регенерації, й, відповідно, поліпшенню текстури шкіри, її рельєфу та еластичності.
6. Обгортання
обгортання
Якщо розтяжки не давні та не глибокі відмінно справляється з ними така процедура як обгортання з водоростями. Насичуючи шкіру необхідними мікроелементами, курс обгортань допоможе відновити шкірні покриви.
7. Лазерна шліфовка
лазерна шліфовка
Мабуть, самий надійний спосіб як позбутися розтяжок, особливо популярний серед жінок. В нашому салоні лазерний пілінг проводиться за допомогою інноваційного ербіевого лазера Resur FX. Лазерний промінь впливає на глибокі шари дерми та активізує вироблення молодого колагену. Причому, лазер має прицільний вплив, виключно в пошкоджену шкіру, не зачіпаючи здорові ділянки.
8. Радіочастотний ліфтинг
радіочастотний ліфтинг
RF-ліфтинг, або радіочастотний ліфтинг - сучасний апаратний метод підтяжки та омолодження шкіри. Під впливом радіохвиль змінюється структура колагенових волокон, від чого шкіра підтягується, розгладжується, а також формується міцний м'язовий каркас. Дуже приємна й ефективна процедура, яка не потребує реабілітаційного періоду і надає помітний результат вже після першого сеансу.
Переваги методу лазерної шліфовки:
  • усунення розтяжок;
  • безболісність процедури;
  • відсутність травматизації шкіри;
  • безпека випромінювання;
  • гарантований результат.
лазерне шліфування розтяжок

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Лазерний пілінг протипоказаний для усунення розтяжок у підлітків. Процедура має обмеження за віком - від 18 років!

Профілактика появи розтяжок

Як більшість косметичних дефектів, розтяжок краще запобігти, ніж потім намагатися позбутися. Часто вони з'являються після схуднення. Чудовим профілактичним засобом є масаж. Періодичні курси масажу дозволять тримати тіло в тонусі, уникнути коливань ваги, захворювань, застійних явищ. Фізична активність зміцнить бар'єрні функції шкіри та організму в цілому, тому - любить себе, доглядайте за своїм тілом, а фахівці «Люменіс» завжди готові Вам в цьому допомогти!

Фізична активність зміцнить бар'єрні функції шкіри і всього організму, тому - любіть себе, доглядайте за своїм тілом, а фахівці «Люменіс» завжди готові Вам в цьому допомогти!
Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.00[4 Голосів]

8 кращих способів позбавитися розтяжок на шкірі Відгуки


Додати відгук