Лазерна епіляція бікіні є однією з найпопулярніших процедур. Ви бажаєте мати доглянуте тіло, яким можна пишатися? Бажаєте впевнено почувати себе на пляжі чи в басейні? За допомогою цього методу позбавлення зайвого волосся, Ваше тіло буде виглядати бездоганно, а це прагнення кожної поважаючої себе людини. Проте, лазерна епіляція цієї делікатної зони - це ще й гігієнічна процедура. Догляд за інтимними органами набагато простіший, коли вони позбавлені небажаного волосся. Тому, дана процедура однаково необхідна як жінкам, так і чоловікам.

 

Наші спеціалісти лазерної епіляції


ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Прагнучи мати неперевершену за своєю гладкістю шкіру, тільки записатись на процедуру лазерної епіляції буде замало. Щоб процес видалення зайвого волосся пройшов для вас максимально ефективно, потрібно також провести ряд підготовчих моментів.

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

Ви неперевершені!

Зона бікіні - одна з найчутливіших на нашому тілі. Спеціалісти "Люменіс" за бажанням клієнтів використовують знеболюючи засоби, забезпечуючи тим самим максимальний комфорт під час процедури. Метод лазерноі епіляції повністю виключає такі небажані в цій зоні запалення та подразнення. Шкіра не травмується, а легке почервоніння, що може виникнути після сеансу, є нормою та минає вже за декілька годин. Еффективність та довготривалий результат досягається завдяки професійному, інноваційному обладнянню. Діодний лазер Lumenis LightSheer ET, визнаний в усьому світі як найефективніший та найбезпечніший апарат для видалення зайвого волосся на будь-яких ділянках тіла.Ви можете зробити лазерну епіляцію глибокого бікіні (це повне видалення волосся в інтимних зонах). Будь-які потреби та вподобання клієнтів наші фахівці задовольнять в повному обсязі, професійно та якісно.

Лазерна епіляція інтимних зон росту волосся

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.29[19 Голосів]