Нікого вже не дивує, що чоловіки в наш час звертаються до салонів лазерної епіляції. Сильна половина людства також прагне виглядати привабливо. Доглянуте тіло завжди притягує погляди та надає впевненості в собі. Чоловіки вищипували собі волосся на тілі ще з часів Давнього Риму, а сьогодні процедура лазерної епіляції стала популярною серед чоловіків усіх континентів.

Лазерная эпиляция для мужчин

Наші спеціалісти лазерної епіляції


Сучасний чоловік – охайний чоловік

Багато чоловічих професій вимагають тримати своє тіло в бездоганносму стані. Наприклад, спортсмени, танцюристи, моделі, бодибілдери. А для плавців процедура лазерної епіляції взагалі є необхідною, оскільки тіло, позбавлене волосся, підвищує швидкість ковзання по воді, що значно покращує результат. У випадку, якщо у Вас алергія на засоби для гоління, лазерна епіляція буде найкрашим рішенням цієї проблеми. Щоденне докучливе гоління піде в минуле, а про подразнення залишуться тільки спогади. Охайний зовнішній вигляд людини завжди свідчить про ії самодостатність.

ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Прагнучи мати неперевершену за своєю гладкістю шкіру, тільки записатись на процедуру лазерної епіляції буде замало. Щоб процес видалення зайвого волосся пройшов для вас максимально ефективно, потрібно також провести ряд підготовчих моментів.

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

Особливості лазерної епіляції у чоловіків

Найчастіше чоловіки видаляють волосся на таких частинах тіла, як плечі, живіт, спина, зона бікіні. Популярності набула й часткова лазерна епіляція на потилиці або підборідді, що надовго зберегатиме стрижку чи бороду в охайному стані. Також багатьом чоловікам знайомі незручності, пов'язані з появою волосся на вухах та між бровами. Наші кваліфіковані спеціалісти позбавлять Вас усіх цих проблем, щоб зберегти Ваш час для приємних та користих справ. Лазерна епіляція стала найбільш популярною та затребуваною процедурою завдяки своїй доступності. Діодний лазер Lumenis Light Sheer ET, за допомогою якого проводиться лазерна епіляція в нашому Центрі, забезпечує клієнту комфорт під час процедури завдяки охолоджуючій системі. Багаторічний досвід його використання гарантує довготривалий результат, а якість роботи нашого Центру підтверджують тисячі вдячних клієнтів.

Лазерная эпиляция подмышки

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ СПИНИ ТА ЖИВОТА

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ НА НОГАХ

Лазерна епіляція на обличчі

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ РУК

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ІНТИМНИХ ЗОН РОСТУ ВОЛОССЯ

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.75[2 Голосів]