Зробивши лазерну епіляцію рук, Вам більше не потрібно буде приховувати їх під довгими рукавами. Красиві руки – ознака доглянутої жінки. Зволоження, живлення шкіри рук, охайний манікюр, модні каблучки на пальцях – все це може зіпсувати наявність на жіночих руках небажаного волосся. Вирішити цю проблему поможуть компетентні фахівці з лазерної епіляцїї, які працюють у нашому Центрі.

лазерна епіляція руки

Наші спеціалісти лазерної епіляції


ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Прагнучи мати неперевершену за своєю гладкістю шкіру, тільки записатись на процедуру лазерної епіляції буде замало. Щоб процес видалення зайвого волосся пройшов для вас максимально ефективно, потрібно також провести ряд підготовчих моментів.

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

Подаруйте рукам красу

Чоловікам та жінкам, всім, хто має небажане волосся на руках, ми пропонуємо найсучасніший метод його видалення – лазерну епіляцію рук. Наші спеціалісти піклуються про Вашу красу, тому готові подарувати Вам можливість не ховати свої руки, а з гордістю демонструвати їх. Шкіра на руках найменш чутлива, в порівнянні з іншими ділянками тіла, тому під час процедури відсутні болісні відчуття. В залежності від індивідуальних потреб - це може бути лазерна епіляція зони від кисті до ліктя, від ліктя до плеча, або вся поверхня руки. Процедура, що проводиться діодним лазером Lumenis Light Sheer ET, абсолютно нешкідлива, безболісна, а результат буде приємно дивувати протягом багатьох років.

Лазерна епіляція рук

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 5.00[1 Голосувати]