Задать вопрос
логотип Люменис

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.63[4 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Відгуки у Львові


Додати відгук

Коментарі 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 5/5
Кошмак Ольга
Чудовий заклад , працюють тут хороші фахівці , все виконують акуратно і уважні до клієнтів! Також діють в Люменіс гарні акції та пропозиції! Проходжу курс лазерної епіляції, все подобається, гарне відношення і мені попався хороший спеціаліст. Подобається, що нагадують про процедуру, це важливо, так як між сеансами проходить багато часу. Однозначно, рекомендую!
Цитата
Марія Назарчук
Обслуговуюсь в цьому салоні вже з півроку. Все дуже подобається. По-перше, я бачу результат, і з кожною наступною процедурою він все краще. Волосся менше, а те, що залишається стало тонким і росте дуже повільно. Щодо сервісу. Напередодні процедури завжди телефонує адміністратор і нагадує про візит. Це дуже зручно і взагалі приємно. В салоні затишна та дружня атмосфера, персонал завжди з посмішкою на обличчі. А ще є приємні знижки, що теж важливо. Я рекомендую «Люменіс».
Цитата
Богдана Фещук
Доброго дня. Висловлюю свої приємні враження від відвідування Вашого салону. Раніше робила лазерну епіляцію в іншому місці, але подруга порадила саме «Люменіс». Затишний салон, приємна адміністратор, професійний лікар. На наступну процедуру прийду знову сюди. Все дуже сподобалось. Хочу відзначити чистоту салону, для мене це вкрай важливо. Ще сподобалась поведінка адміністратора, дуже ввічлива, відповідає на всі питання з посмішкою, без роздратування. Мені здалося, що це досить високий рівень обслуговування. Сучасне обладнання, дотримання всіх умов проведення процедури. Я приємно вражена і дуже задоволена. Буду тут обслуговуватися та радити друзям. Дякую персоналу, так тримати.
Цитата