Компанія «Люменіс» дуже вдячна всім клієнтам, які прийшли до нашого центру. Ми дуже цінуємо Вашу довіру і відгуки про лазерну епіляцію у Львові, які Ви залишаєте. Завжди приємно отримувати позитивну оцінку своєї роботи, адже ми робимо все, щоб клієнт залишився задоволеним.

Персонал центру «Люменіс» створює теплу, затишну атмосферу, щоб Ваше перебування було максимально приємним і хотілося повертатися до нас знову і знову. Ділиться своїми враженнями, щоб допомогти іншим клієнтам зробити свій вибір. Напишіть на нашому сайті або у соціальних мережах, як пройшла лазерна епіляція у Львові. Відгуки будуть корисні для тих, хто ще має сумніви стосовно цього методу.

Ми гарантуємо чудову якість процедур, адже наші фахівці - це лікарі з великим практичним досвідом, всі вони пройшли профільне навчання і знають, як професійно працювати на лазерному обладнанні. Центр лазерної епіляції «Люменіс» оснащений обладнанням американо-ізраїльського виробництва від концерну LUMENIS, діодним лазером LUMENIS LightSheer ET. Вибір апарата був не випадковим. Даний лазер представляє нове покоління лазерних систем. Він має надійну систему захисту кожних покривів, що робить процедуру безпечною, а надточна оптика забезпечує максимальний ефект.

Приходьте до центру «Люменіс», запрошуйте друзів і не забувайте залишати свої відгуки про лазерну епіляцію у Львові, це допоможе вдосконалювати роботу нашого центру.


Додати відгук
Ірина
23.08.2021, 18:22
Лазерна епіляція увійшла в моє життя в далекому 2017 році) Це було глибоке бікіні і пашки. В 2018 році була остання процедура(8 шт, ефект - Вау!), бо планували вагітність. В 2019 році я народила, а в зоні бікіні все ще все було гладенько. Після народження дитини я вирішила, що мої ноги теж потребують гладкості, чим я і зайнялась. І ось зараз в 2021 році я помітила в зоні бікіні побились кілька волосків(нагадую остання процедура була у 2018 році), прийшла на запис, думала - треба буде все повторити заново, але ні, сказали прийти, коли знову щось з'явиться. Це ж прекрасно! ☺️
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 5/5
Кошмак Ольга
05.11.2020, 14:25
Чудовий заклад , працюють тут хороші фахівці , все виконують акуратно і уважні до клієнтів! Також діють в Люменіс гарні акції та пропозиції! Проходжу курс лазерної епіляції, все подобається, гарне відношення і мені попався хороший спеціаліст. Подобається, що нагадують про процедуру, це важливо, так як між сеансами проходить багато часу. Однозначно, рекомендую!
Марія Назарчук
01.03.2019, 19:18
Обслуговуюсь в цьому салоні вже з півроку. Все дуже подобається. По-перше, я бачу результат, і з кожною наступною процедурою він все краще. Волосся менше, а те, що залишається стало тонким і росте дуже повільно. Щодо сервісу. Напередодні процедури завжди телефонує адміністратор і нагадує про візит. Це дуже зручно і взагалі приємно. В салоні затишна та дружня атмосфера, персонал завжди з посмішкою на обличчі. А ще є приємні знижки, що теж важливо. Я рекомендую «Люменіс».
Богдана Фещук
07.02.2019, 10:17
Доброго дня. Висловлюю свої приємні враження від відвідування Вашого салону. Раніше робила лазерну епіляцію в іншому місці, але подруга порадила саме «Люменіс». Затишний салон, приємна адміністратор, професійний лікар. На наступну процедуру прийду знову сюди. Все дуже сподобалось. Хочу відзначити чистоту салону, для мене це вкрай важливо. Ще сподобалась поведінка адміністратора, дуже ввічлива, відповідає на всі питання з посмішкою, без роздратування. Мені здалося, що це досить високий рівень обслуговування. Сучасне обладнання, дотримання всіх умов проведення процедури. Я приємно вражена і дуже задоволена. Буду тут обслуговуватися та радити друзям. Дякую персоналу, так тримати.
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Зона процедуры
РУКОЯТКА ET
РУКОЯТКА DESIRE
+ Добавить
Далі
Салон
Show list salon
Шевченківський
Записаться
+ Добавить