Лазерна епіляція в зоні бікіні є однією з найпопулярніших процедур. Лазерна епіляція зони бікіні не викликає чутливості та подразнення шкіри, як після воскової депіляції або ж шугаринга. Крім того, процедура воскової депіляції підходить не всім і викликає вростання волосся та є не такою ефективною, як лазерна епіляція бікіні. 

Запись к специалисту

ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Прагнучи мати неперевершену за своєю гладкістю шкіру, тільки записатись на процедуру лазерної епіляції буде замало. Щоб процес видалення зайвого волосся пройшов для вас максимально ефективно, потрібно також провести ряд підготовчих моментів.

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

Особливості лазерної епіляції зони бікіні

Зона бікіні - одна з найчутливіших на нашому тілі. Висококваліфіковані фахівці Центрів  " Люменіс"  забезпечать кліентам максимальний комфорт під час процедури,  використовуючи, за потребою, знеболюючі засоби. Запалення та подразнення в цій зоні  вкрай небажані. Метод лазерної епіляції повністю  виключає  ці негативні  наслідки.   Шкіра не травмується, а легке почервоніння, що може виникнути після сеансу, є нормою  та минає вже за декілька годин.  Результативність  процедури забезпечує інноваційний  діодний лазер  Lumenis  Light Sheer ET, визнаний в усьому світі найефективнішим та найбезпечнішим апаратом для  видалення зайвого волосся. на будь-яких ділянках тіла. 

лазерна епіляція бікіні

Легкий шлях виглядати перфектно

Існує декілька  варіантів  цієї процедури  -  епіляція лінії бікіні,  епіляція глибокого бікіні (тобто повне видалення волосся в інтимних зонах).  В нашому Центрі клієнт може обрати будь-який з них, залежно від  особистих вподобань та потреб. Лазерна епіляція бікіні забезпечить Вам бездоганний та довготривалий результат.

Лазерна епіляція інтимних зон росту волосся

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.88[26 Голосів]