Лазерна епіляція в зоні бікіні є однією з найпопулярніших процедур. Лазерна епіляція зони бікіні не викликає чутливості та подразнення шкіри, як після воскової депіляції або ж шугаринга. Крім того, процедура воскової депіляції підходить не всім і викликає вростання волосся та є не такою ефективною, як лазерна епіляція бікіні. 

Запись к специалисту

ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Прагнучи мати неперевершену за своєю гладкістю шкіру, тільки записатись на процедуру лазерної епіляції буде замало. Щоб процес видалення зайвого волосся пройшов для вас максимально ефективно, потрібно також провести ряд підготовчих моментів.

Особливості лазерної епіляції зони бікіні

Зона бікіні - одна з найчутливіших на нашому тілі. Висококваліфіковані фахівці Центрів  " Люменіс"  забезпечать кліентам максимальний комфорт під час процедури,  використовуючи, за потребою, знеболюючі засоби. Запалення та подразнення в цій зоні  вкрай небажані. Метод лазерної епіляції повністю  виключає  ці негативні  наслідки.   Шкіра не травмується, а легке почервоніння, що може виникнути після сеансу, є нормою  та минає вже за декілька годин.  Результативність  процедури забезпечує інноваційний  діодний лазер  Lumenis  Light Sheer ET, визнаний в усьому світі найефективнішим та найбезпечнішим апаратом для  видалення зайвого волосся. на будь-яких ділянках тіла.

лазерна епіляція бікіні

Легкий шлях виглядати перфектно

Існує декілька  варіантів  цієї процедури  -  епіляція лінії бікіні,  епіляція глибокого бікіні (тобто повне видалення волосся в інтимних зонах).  В нашому Центрі клієнт може обрати будь-який з них, залежно від  особистих вподобань та потреб. Лазерна епіляція бікіні забезпечить Вам бездоганний та довготривалий результат.

Лазерна епіляція інтимних зон росту волосся
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
20 хв 540 грн 650 грн
20 хв 740 грн 880 грн
10 хв 430 грн 520 грн
20 хв 880 грн 1060 грн
15 хв 460 грн 550 грн
10 хв 350 грн 420 грн
10 хв 270 грн 320 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.95[28 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore