Задать вопрос

Лазерна епіляція для чоловіків в наш час вже стала звичною справою. В сучасному світі сильна половина людства також нездоланно прагне до створення свого ідеального образу, як і прекрасна стать. Красиве, доглянуте тіло в усі часи вважалося відображенням внутрішнього змісту людини. Проте, помилково було б вважати, що видалення небажаного волосся  -  тільки жіноча турбота. Чоловіки вищипували собі волосся на тілі ще з часів  Давнього Риму, а сьогодні  процедура лазерної епіляції стає вкрай  популярною серед європейських чоловіків.

Наші спеціалісти лазерної епіляції


Запись к специалисту

ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Прагнучи мати неперевершену за своєю гладкістю шкіру, тільки записатись на процедуру лазерної епіляції буде замало. Щоб процес видалення зайвого волосся пройшов для вас максимально ефективно, потрібно також провести ряд підготовчих моментів.

ЧОЛОВІКИ ОБИРАЮТЬ ЛАЗЕРНУ ЕПІЛЯЦІЮ

В наш час з”являється все більше чоловічих професій, представникам яких слід  підтримувати свою зовнішність  в  ідеальному стані. Зокрема, це стосується танцюристів, моделей, бодибілдерів, стриптизерів. А для плавців процедура лазерної епіляції взагалі є необхідною, оскільки тіло, позбавлене волосся,  підвищує швидкість ковзання по воді,  що значно підвищує результат. Також є й медичні показники до лазерної епіляції, як наприклад, алергічні реакції на косметику для гоління. Нагадаємо,  що охайний зовнішній вигляд надасть упевненості в собі, а щоденне докучливе гоління піде в минуле.

 Як правило, чоловіки видаляють волосся на таких частинах тіла, як плечі,  живіт, спина, зона бікіні. А часткова епіляція на потилиці або підборідді  надовго збереже стрижку чи бороду охайними та заощадить Вас час. Також багатьом чоловікам знайомі незручності, пов'язані з появою волосся на вухах та між бровами. Усі ці проблеми допоможуть вирішити досвідчені та кваліфіковані спеціалісти нашого Центру.  На безкоштовній консультації Ви отримаєте відповіді на будь-які  питання, щодо лазерної епіляції , підготовці до неї, кількості  сеансів та інтервалів між ними.

https://www.youtube.com/embed/6-2yuDXZM_0?rel=0&autoplay=1&mute=1

Особливості лазерної епіляції у чоловіків

Відомо, що завдяки гормональним особливостям організму, волосся на чоловічому тілі зростає інтенсивніше, ніж на жіночому. Відповідно, клієнтові може знадобиться більша кількість процедур, ніж для жінок. Чоловікам завжди не вистачає часу доглядати за собою. Але доглядати за бородою ще складніше, ніж щодня голитися, тому лазерна епіляція ідеальний варіант підтримувати її охайною. А окантовка на шиї та потилиці позбавить від зайвих проблем!

Лазерна епіляція стала найбільш популярною та затребуваною процедурою завдяки своїй доступності. Діодний лазер Lumenis Light Sheer ET , за допомогою якого проводиться лазерна епіляція в нашому Центрі, забезпечує  клієнту комфорт під час процедури завдяки охолоджуючій системі. Багаторічний досвід його використання гарантує довготривалий результат , а якість роботи нашого Центру підтверджують  сотні тисяч вдячних клієнтів.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ СПИНИ ТА ЖИВОТА
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
10 хв 220 грн 250 грн
30 хв 600 грн 680 грн
20 хв 720 грн 820 грн
40 хв 1300 грн 1490 грн
10 хв 310 грн 350 грн
10 хв 160 грн 180 грн
10 хв 190 грн 210 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури
ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ НА НОГАХ
Лазерна епіляція на обличчі
ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ РУК
ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ІНТИМНИХ ЗОН РОСТУ ВОЛОССЯ

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.33[6 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore