Задать вопрос

Обличчя – це візитна картка нашої зовнішності. Лазерна епіляція обличчя - це ідеальне рішення проблеми появи волосся на обличчі. Звичайно, ми приділяємо  йому особливу увагу та дуже засмучуємось, якщо результати зусиль не виправдовують наших очікувань. Кожна жінка не шкодує  ані часу, ані засобів, щоб зробити своє обличчя бездоганним. Догляд за обличчям є невід'ємною частиною життя всіх жінок без винятку. Передові методики омолоджування,  новинки косметології - ніщо не  залишається поза нашою увагою. В прагненні бути красивою  ми не зупиняємось ні на мить. Проте, з причини вікових або гормональних змін на жіночому обличчі з'являється небажане волосся, найчастіше над верхньою губою  та  на підборідді. Це не лише не естетично, але й створює певні незручності при нанесенні макіяжу.

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Прагнучи мати неперевершену за своєю гладкістю шкіру, тільки записатись на процедуру лазерної епіляції буде замало. Щоб процес видалення зайвого волосся пройшов для вас максимально ефективно, потрібно також провести ряд підготовчих моментів.

Лазерна епіляція обличчя - найкраще рішення

Оскільки наше обличчя впродовж життя завжди відкрите, сприйнятливість шкіри під час косметологічних процедур зводиться до мінімуму.  Безболісність і швидкість (тривалість одного сеансу - близько 10 хвилин) - головна перевага лазерної епіляції обличчя над іншими методами видалення волосся. Під час сеансу лазерної епіляції клієнти не відчувають дискомфорту. Епідерміс не ушкоджується, не виникає алергічних реакцій та запалень. Після першої  ж процедури випадає до 25% волосся. 

Наші досвідченні спеціалісти

Відомо, що обличчя є особливо відповідальною зоною, тому ми можемо довірити маніпуляції на ньому тільки найкращим, висококваліфікованим фахівцям, які приділять достатньо уваги та доберуть індивідуальну програму. Саме такий персонал проводить лазерну епіляцію в наших Центрах  та з нетерпінням чекає на Вас!

Лазерна епіляція на обличчі
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
10 хв 170 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
20 хв 620 грн 740 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
10 хв 110 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
20 хв 270 грн 320 грн
20 хв 350 грн 420 грн
15 хв 220 грн 270 грн
20 хв 190 грн Тільки на ET
10 хв 120 грн Тільки на ET
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.64[14 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore