Лазерная епіляція ніг – безперечно, найпрогресивніший  метод усунення небажаного волосся. Яка представниця прекрасної статі не  мріє позбавитись від волосся на ногах? Адже красиві, доглянуті ноги - невід'ємна частина ідеального образу сучасної жінки, до якого усі так прагнуть. Часи, коли гоління було єдиним  способом позбавлення від зайвого волосся,  вже в минулому. Переваги лазерної епіляції  перед  іншими методами величезні. По-перше, ніякого ризику вростання волосся  в шкіру. По-друге, безпека і безболісність. Задля того, щоб Ви почували себе комфортно під час сеансу в нашому Центрі застосовуються різні засоби знеболення. Врешті-решт, Ви позбавляєтесь цієї проблеми раз і назавжди! І ніяких ускладнень. Сміливо поповнюйте свій гардероб міні-спідницями, маленькими сукнями та шортами! Персонал " Люменіс" привітно зустріне  Вас і зробить  Ваше перебування в Центрі приємним та незабутнім.

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Прагнучи мати неперевершену за своєю гладкістю шкіру, тільки записатись на процедуру лазерної епіляції буде замало. Щоб процес видалення зайвого волосся пройшов для вас максимально ефективно, потрібно також провести ряд підготовчих моментів.

Зробіть ніжки ідеальними!

Метод лазерної епіляції полягає в тому, щоб впливати світлом на такий пігмент, як меланін, що міститься в цибулині волоса. Не отримуючи живлення, цибулина з часом руйнується. Після процедури шкіра може злегка почервоніти. Це є нормою  і минає максимум впродовж 2-3 днів. Загальна кількість сеансів - від 5 до 10, тривалість одного  -  приблизно  60 хвилин.  Інтервал між ними близько півтора місяця, залежно від міри відростання волосся. Проте, ефект не змусить себе  довго чекати і вже після першого сеансу результат Вас уразить! Відразу випадає  більше 20% волосся.

Перш ніж розпочати серію процедур  в нашому Центрі клієнт отримує безкоштовну консультацію кваліфікованого фахівця з урахуванням  своїх індивідуальних особливостей. Лікар визначає тип шкіри, від чого залежатиме інтенсивність лазерного світіння та  міра потужності апарату, з якими проводитиметься процедура. Також  лікар обов'язково попереджає клієнта про протипоказання.

Гарантія якості роботи центра «Люменіс»

Якісті нашої роботи гарантує команда професійних, кваліфікованих співробітників та високоефективне інноваційне обладнання.  Діодний лазер  Lumenis Light Sheer ET , який ми використовуємо - останнє слово на світовому ринку лазерної косметології.  Він забезпечує максимальний ефект за мінімальну кількість процедур. У нашому Центрі завжди діють  різноманітні акції, і не лише  для постійних клієнтів, але і для нових відвідувачів. Гнучка система знижок та бонусів, поза сумнівом, не залишить Вас байдужими. Ласкаво просимо в «Люменіс».

Лазерна епіляція на ногах
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
60 хв 1540 грн 1850 грн
60 хв 1820 грн 2180 грн
30 хв 720 грн 860 грн
30 хв 600 грн 730 грн
10 хв 130 грн 150 грн
20 хв 500 грн 600 грн
30 хв 870 грн 1050 грн
10 хв 130 грн Тільки на ET
10 хв 190 грн 210 грн
20 хв 600 грн 730 грн
20 хв 650 грн 770 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.19[16 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore