Лазерная епіляція ніг – безперечно, найпрогресивніший  метод усунення небажаного волосся. Яка представниця прекрасної статі не  мріє позбавитись від волосся на ногах? Адже красиві, доглянуті ноги - невід'ємна частина ідеального образу сучасної жінки, до якого усі так прагнуть. Часи, коли гоління було єдиним  способом позбавлення від зайвого волосся,  вже в минулому. Переваги лазерної епіляції  перед  іншими методами величезні. По-перше, ніякого ризику вростання волосся  в шкіру. По-друге, безпека і безболісність. Задля того, щоб Ви почували себе комфортно під час сеансу в нашому Центрі застосовуються різні засоби знеболення. Врешті-решт, Ви позбавляєтесь цієї проблеми раз і назавжди! І ніяких ускладнень. Сміливо поповнюйте свій гардероб міні-спідницями, маленькими сукнями та шортами! Персонал " Люменіс" привітно зустріне  Вас і зробить  Ваше перебування в Центрі приємним та незабутнім.

Наші спеціалісти лазерної епіляції

ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Прагнучи мати неперевершену за своєю гладкістю шкіру, тільки записатись на процедуру лазерної епіляції буде замало. Щоб процес видалення зайвого волосся пройшов для вас максимально ефективно, потрібно також провести ряд підготовчих моментів.

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

Зробіть ніжки ідеальними!

Метод лазерної епіляції полягає в тому, щоб впливати світлом на такий пігмент, як меланін, що міститься в цибулині волоса. Не отримуючи живлення, цибулина з часом руйнується. Після процедури шкіра може злегка почервоніти. Це є нормою  і минає максимум впродовж 2-3 днів. Загальна кількість сеансів - від 5 до 10, тривалість одного  -  приблизно  60 хвилин.  Інтервал між ними близько півтора місяця, залежно від міри відростання волосся. Проте, ефект не змусить себе  довго чекати і вже після першого сеансу результат Вас уразить! Відразу випадає  більше 20% волосся.

Перш ніж розпочати серію процедур  в нашому Центрі клієнт отримує безкоштовну консультацію кваліфікованого фахівця з урахуванням  своїх індивідуальних особливостей. Лікар визначає тип шкіри, від чого залежатиме інтенсивність лазерного світіння та  міра потужності апарату, з якими проводитиметься процедура. Також  лікар обов'язково попереджає клієнта про протипоказання.

Гарантія якості роботи центра «Люменіс»

Якісті нашої роботи гарантує команда професійних, кваліфікованих співробітників та високоефективне інноваційне обладнання.  Діодний лазер  Lumenis Light Sheer ET , який ми використовуємо - останнє слово на світовому ринку лазерної косметології.  Він забезпечує максимальний ефект за мінімальну кількість процедур. У нашому Центрі завжди діють  різноманітні акції, і не лише  для постійних клієнтів, але і для нових відвідувачів. Гнучка система знижок та бонусів, поза сумнівом, не залишить Вас байдужими. Ласкаво просимо в «Люменіс».

Ціни вказані за одну процедуру

Лазерна епіляція на ногах

Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis DESIRE Lumenis ET
60 хв Ноги (жіночі) 1850 грн 1540 грн
60 хв Ноги (чоловічі) 2180 грн 1820 грн
30 хв Гомілки (включаючи коліна) 860 грн 720 грн
30 хв Гомілки 730 грн 600 грн
10 хв Коліна 150 грн 130 грн
20 хв Внутрішня частина стегна (зовнішня, задня, передня) 600 грн 500 грн
30 хв Стегна 1050 грн 870 грн
10 хв Пальці стопи Тільки на ET 130 грн
10 хв Тильна сторона стопи 210 грн 190 грн
20 хв Сідниці (жіночі) 730 грн 600 грн
20 хв Сідниці (чол.) 770 грн 650 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 20 грн 7 грн
- Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури - -

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.30[15 Голосів]