Лазерна епіляція спини  позбавить Вас  від самостійних спроб видалення небажаного волосся в цій зоні.  Надмірний  волосяний покрив на спині, крижах, плечах, грудній клітці  є  не лише естетичною проблемою, але  й  може  викликати підвищене потовиділення.  До того ж, таке чоловіче тіло  вже не є  еталоном краси.  Ну а на жіночому тілі це виглядає  і зовсім недоречно.   Бажаного результа та,  на жаль, не зможе забезпечити жоден з існуючих способів видалення волосся.  Метод  лазерної епіляції  -  найпрогресивніший з усіх відомих на сьогодні методів усунення цієї проблеми.  Обравши його Ви позбавляєтесь  дискомфорту та незручностей на тривалий період,  до того ж без  таких побічних  явищ, як  подразнення,  алергічні реакції на шкірі або вросле волосся.

лазерна епіляція спини

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Прагнучи мати неперевершену за своєю гладкістю шкіру, тільки записатись на процедуру лазерної епіляції буде замало. Щоб процес видалення зайвого волосся пройшов для вас максимально ефективно, потрібно також провести ряд підготовчих моментів.

Лазерна епіляція - незручності у минулому!

Процедура лазерної епіляції на цих ділянках тіла  являється самою трудомісткою завдяки великій площі  обробки.  До того ж, волосся  тут зазвичай щільніше, товще та густіше, ніж в інших частинах тіла. Це може викликати потребу в більшій кількості процедур, ніж  при епіляції інших зон. Інтервал між ними - 4-6 тижнів. Відомо, що больовий поріг у чоловіків нижчий, ніж у жінок.  Діодний лазер  Lumenis Light Sheer ET, за допомогою якого проводиться процедура лазерної  епіляції  в наших Центрах, обладнаний охолоджувальною системою, що істотно знижує  неприємні відчуття.  За бажанням клієнтів можливо застосування знеболюючих засобів. З кожним подальшим сеансом  віддаляються не лише зростаюче волосся, але і " сплячі" цибулини.  Поступово  волосся  стає рідшим, а  згодом зникає зовсім. Тіло  стає привабливішим, і на Вас чекає активне життя без зайвих турбот!

Лазерна епіляція спини та живота
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
10 хв 220 грн 250 грн
30 хв 600 грн 680 грн
20 хв 720 грн 820 грн
20 хв 450 грн 520 грн
10 хв 190 грн 210 грн
10 хв 310 грн 350 грн
10 хв 160 грн 180 грн
40 хв 980 грн 1120 грн
40 хв 1300 грн 1490 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 1.25[2 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore