На брови завжди була певна мода. Навіть за часів Клеопатри брови вважалися справжньою окрасою жіночого обличчя.. Форма брів завжди залежила від сучасних тенденцій та нових віянь. І це цілком зрозуміло, тому що вони додають обличчю новий вираз, а також добре виглядають в тандемі з макіяжем. Моделювання брів в Києві проводять косметологи мережі Центрів «Люменіс», а також татуаж брів і мікроблейдінг.

 

Наші спеціалісти косметології

ЯК ВИЗНАЧИТИ ІДЕАЛЬНУ ФОРМУ БРІВ?

Найчастіше, саме натуральна форма брів підходить до форми вашого обличчя, тому що виглядає природньо і лише трохи потребує корекції. Зверніть увагу - брови, що опускаються, вглядають не дуже красиво, тому що істотно звужує віко.

Моделювання брів - це досить безболісна процедура, але якщо Ви маєте підвищену чутливість, то майстер зможе усунути неприємні відчуття натягуванням шкіри.

Визначити ідеальну для вас форму брів допоможе косметолог, який навчить правилу «трьох прямих». Все досить легко і просто. Для цього потрібен лише олівець, за допомогою якого вам треба позначили три точки й провести уявні лінії. Перша пряма повинна з'єднувати крило носа з внутрішнім куточком ока. Друга пряма розташовується між точкою біля крила носа і серединою зіниці, а третя лінія з'єднує крило носа та зовнішній куточок ока.

Обираючи форму брів, ні в якому разі не забувайте, що показником доглянутості брів також є їх колір, густота й довжина волосків.

моделювання брів фото
форма брів

 

 

ЯКА ФОРМА БРІВ ПІДІЙДЕ САМЕ ВАМ?

Зрозуміло, що в першу чергу ваші особисті вподабання визначають, яку форму брів обрати. Головне не нехтувати порадами майстра по корекції та моделюванню брів в Києві, який буде давати поради, враховуючи форму вашого обличчя і ваш стиль. Плавні округлі брови вважаються універсальною формою, яка майже не впливає на вираз обличя. Найчастіше її обирають дівчата, які люблять класику в усьому. Така форма візуально подовжує повіку, а також омолоджує обличчя.

eyebrows3 ukr
eyebrows4 ukr
 

Форма «будиночком» дуже добре виглядає на тих, у кого лобова мускулатура передбачає завищені кути. Якщо таку форму створювати штучно, то обличчя буде виглядати постійно здивованим.

Брови зі зламом - це дуже модна й універсальна форма, яка підходить майже під всі типи обличчя. Вона дуже вдала, але, на превеликий жаль, дається від природи не кожному. Однак, навіть якщо таку форму зробити штучно, практично на будь-якому обличчі вона буде виглядати добре й досить природньо. Вона омолоджує обличчя, надає очам яскравість й виразність. Така форма здатна приховати будь-які недоліки на обличчі, ознаки старіння чи асиметрію. Прямі брови - це виграшний варіант для дівчат з вузьким обличчям. Такі брови візуально розширюють його, врівноважують ніс і підборіддя.

 

СПОСОБИ ФАРБУВАННЯ БРІВ

Найпростіший спосіб фарбування брів - це виділення їх звичайним олівцем, який призначений для такої дії. На другому місці - тіні для догляду за бровами. Такий набір зазвичай складається зі спеціального пензлика із жорсткого ворсу. Також, багато хто використовує спеціальний гель для моделювання брів, який надає їм чітку форму і додає природності. Більшість дівчат вдаються до хімічного забарвлення. Але, перш ніж зважитися на цей крок, вам потрібно порадитися з майстром, який займається моделюванням брів.

Для того, щоб уникнути контрасту, потрібно звернути увагу на те, що природньо будуть виглядати брови, які за кольором збігаються з відтінком вашого волосся.

Центри, в яких проводять моделювання брів:

ст.м. Голосіївська, пр-т Голосіївський, 74; тел. 067 362 55 88
ст.м. Мінська, пр-т Оболонський, 21; тел. 067 270 86 86
ст.м. Дарниця, вул. Жмаченка, 2; тел. 067 364 64 74
ст.м. Осокорки, вул. Срібнокільська, 22; тел. 067 361 61 07
ст.м. КПІ, пров. Політехнічний, 1/3; тел. 067 105 09 09
Троєщина, вул. Лаврухіна, 3; тел. 068 199 09 90

 

! ІДЕАЛЬНО ПОЄДНУВАТИ МОДЕЛЮВАННЯ БРІВ З ТАКИМИ ПРОЦЕДУРАМИ:
 

Ціни вказані за одну процедуру

Моделювання брів

Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
20 хв Фарбування брів фарбою 100 грн
20 хв Фарбування вій 100 грн
20 хв Фарбування брів хною 140 грн
30 хв Моделювання брів 140 грн
60 хв Довготривала укладка брів від Thuya (ламінування + корекція + фарбування) 750 грн

 

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.13[43 Голосів]