Мережа центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс» кілька років поспіль стає володарем престижних нагород, які свідчать про довіру мільйонів українців. Це не просто звання, це підтвердження якості послуг та уважного ставлення до кожного клієнта. Ми працюємо й вдосконалюємося у всьому для того, щоб виправдати довіру наших гостей та підтвердити звання успішного бренду.

Краща нагорода для нас - це ваші позитивні відгуки та рекомендації!

Фаворити Успіху 2018

Фаворити Успіху 2018

У 2018 році в Києві відбулася XVI церемонія нагородження переможців рейтингу народних переваг «Фаворити Успіху». Протягом всього року ми старанно працювали для того, щоб стати лідером національних переваг в номінації «Заклади краси та здоров'я». Підсумки національного голосування підтвердили якість обслуговування міжнародного рівня та високий професіоналізм фахівців центрів «Люменіс». Для нас це потужний стимул рости в обраному напрямку, та утримувати високу планку сервісу.

Компанія Року 2018

Компанія Року 2018

Методика вибору компаній-лідерів була розроблена Fеstivals International (USA). Вона дозволяє дати повну комплексну оцінку якості послуг підприємства. Компанію року обирають жителі України за допомогою голосування.

Перемога в номінації «Компанія року 2018» - не просто свідчення якості, отримане від мільйонів українців. Для нас це знак, що компанія йде вірним курсом, а клієнти все так же задоволені нашою роботою. Робота зі зворотним зв'язком дозволяє нам ставати краще з кожним роком.

Вибір року 2016

Вибір року 2016

Споживачі, експерти, представники рекламних агентств та оргкомітет заходу зробили свій вибір та визначили кращі компанії України. Мережа центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс» - серед них. Це велика честь для нас, а також - свідоцтво того, що інновації, турбота про клієнтів та високі стандарти обслуговування знайшли свого споживача. Відданість своїй справі та постійний рух вперед - ось головні цінності «Люменис». Ми вдячні клієнтам за їх вибір!

https://www.youtube.com/embed/o8LD0LkBJWQ?rel=0&autoplay=1&mute=1
Вибір року 2015

Вибір року 2015

21 листопада 2015 року відбулася Міжнародна церемонія нагородження переможців в престижному конкурсі «Вибір року-2015». «Люменис» в черговий раз став лідером в одній з 33 номінацій. Блискуча медаль - свідоцтво того, що нам вдалося створити дійсно якісний продукт та утримати лідерство на ринку України.

Ми вдячні нашим клієнтам за довіру і високу оцінку нашої роботи!

Вибір року 2014

Вибір року 2014

Ось уже третій рік поспіль «Люменис» стає переможцем профільної номінації конкурсу. Міжнародний фестиваль «Вибір року 2014» - це щорічна церемонія нагородження компаній на основі переваг споживачів. Ця перемога дуже важлива для нас, так як вона є відображенням наших старань щодо впровадження європейських стандартів обслуговування та якості. Щорічно фахівці «Люменис» роблять все можливе для того, щоб кожен клієнт міг назвати наші центри кращими!

Вибір року 2013

Вибір року 2013

Названо переможців міжнародного конкурсу «Вибір року 2013». Мільйони жителів України, а також компетентне журі зробили свій вибір. Ми з радістю та гордістю повідомляємо про те, що компанія «Люменис» утримує позиції лідера, залишаючись вибором клієнтів.

Високі стандарти обслуговування, впровадження інновацій, доступна цінова політика та щира увага до кожного клієнта - наше кредо. Ми дякуємо вам за довіру!

Вибір року 2012

Вибір року 2012

Компанія «Люменис» стрімко зростає та розвивається, пропонуючи українцям відмінну якість обслуговування та новітні технології в області краси та здоров'я. Ми з гордістю стверджуємо - в цьому нам немає рівних! Доказом цього стала нагорода «Вибір року 2013». Ми плануємо і далі утримувати лідерські позиції в Україні на довгі роки, отримуючи заслужену довіру наших клієнтів.

Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться