Задать вопрос
логотип Люменис

Мережа центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс» росте та розширюється. Тепер на ст.м. Героїв Дніпра за адресою вул. Героїв Дніпра, 43 з‘явилася нова філія, до якої ми запрошуємо всіх, хто піклується про свою зовнішність і бажає підкреслити й зберегти на довгі роки привабливість. Три просторих кабінети лазерної епіляції, а також кабінети косметології обличчя і тіла - це можливість обслуговувати велику кількість клієнтів одночасно та дарувати їм гарний настрій. В одному місці ви можете видалити небажане волосся на будь-якій ділянці тіла і на обличчі, а також скорегувати фігуру, зменшити обсяги тіла й усунути дефекти шкіри обличчя.

Лазерна епіляція - переваги і вигоди

Немає більш надійного та ефективного способу видалити волосся на тілі, ніж лазерна епіляція, оскільки за допомогою цієї методики руйнується волосяний фолікул і волоссю більше немає звідки рости. Таким чином, пройшовши курс процедур лазерної епіляції, ви будете мати абсолютно гладеньку шкіру.

Лазерна епіляція - це ще й економічно вигідна процедура з видалення небажаного волосся, у порівнянні з голінням, шугарінгом і восковою депіляцією. Ці способи активізують зростання волосся. У період проходження курсу лазерної епіляції з кожною наступною процедурою волосся стає менше, сповільнюється його зростання, а те, що залишилося - світлішає та слабшає. Після закінчення повного курсу на вашому тілі не залишиться жодного волоска. Крім того, лазерна епіляція - єдиний спосіб лікування врослого волосся, появу якого викликає постійне гоління та використання воску.

 

Косметологія обличчя

Ручна косметологія обличчя була і залишається незамінним доглядом. Чистки, пілінги, масажі, маски просто необхідні нашій шкірі у будь-якому віці і в будь-яку пору року. Ручні методики, авторські догляди і комплексні програми для усунення всіляких дефектів шкіри, у тому числі, і вікових змін,  допоможуть досягти чудових результатів у сукупності з домашніми заходами, які порекомендують наші косметологи. Руки і досвідчений погляд професійного косметолога здатні творити дива.

Наші фахівці працюють на косметиці всесвітньо відомих лабораторій Ізраїлю, Іспанії, Німеччини, Франції, США. Приходьте, не відкладайте догляд за своїм обличчя і ви переконаєтеся, які зміни можуть бути вже найближчим часом.

Процедури косметології обличчя в центрі на Героїв Дніпра:

 

Центр «Люменіс» на ст.м. Героїв Дніпра 
г. Київ, вул. Героїв Дніпра, 43, тел. (068) 431-41-41

 

ЛЮМЕНІС - ГЕРОЇВ ДНІПРА

X

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.75[2 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Центр лазерної епіляціії на ст. м. Героїв Дніпра Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук