Задать вопрос
логотип Люменис

Отже, Ви вирішили позбутися небажаного волосся на своєму тілі та зараз перебуваєте в пошуках надійного методу і салону? Сьогодні найкращий метод видалення волосся - це лазерна епіляція, а центр лазерної епіляції «Люменіс» на Подолі професійно допоможе Вам вирішити цю проблему.

На станції метро Контрактова площа, в історичному районі столиці, зручно розташувався один із салонів великої родини «Люменіс». Це найбільша мережа Центрів лазерної епіляції та косметології в Україні. Багаторічний досвід роботи в цій сфері та найбільший арсенал кращого сучасного обладнання - діодні лазери Lumenis Light Sheer ЕТ і Lumenis Light Sneer DESIRE - зробили компанію справжнім експертом лазерної епіляції в Києві.

https://www.youtube.com/embed/sTm89mCqz7c?rel=0&autoplay=1&mute=1

Салон «Люменіс» на Контрактовій площі - це затишне місце, де Ви маєте змогу отримати якісні послуги та насолодитися теплою атмосферою. Два просторих кабінети лазерної епіляції, стильний інтер'єр і європейський сервіс – все в кращих традиціях наших салонів.

НАШ КОЛЕКТИВ НА СТ. М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА

Запись к специалисту

НАЙНАДІЙНІША МЕТОДИКА

Видалення небажаного волосся сьогодні найпопулярніша процедура в салонах краси. І тільки один метод гарантує гладеньку шкіру на довгі роки, а саму процедуру видалення волосся робить комфортною, безболісною, безпечною і максимально ефективною. Це метод лазерної епіляції. Під впливом лазерного випромінювання знищується  волосяний фолікул, саме тому волосся припинє своє зростання. При цьому не пошкоджується шкіра та внутрішні органи. Спрямовану дію лазера, виключно на пігмент, що знаходиться у волосині, й обумовлює унікальність цього методу. Однак, є і певні протипоказання до процедури. З ними Вас ознайомить лікар на безкоштовній консультації, а також відповість на всі запитання.

лазерна епіляція пахв

ТУРБОТА ПРО КЛІЄНТІВ

Всі салони мережі «Люменіс» зручно територіально розташовані. З огляду на темп сучасного життя, час особливо цінний. Центр лазерної епіляції на Контрактовій площі знаходиться відразу при виході зі станції метро. Приходячи до нас на процедуру, Ви також можете перепочити від щоденної суєти в приємній обстановці, подивитися TV і насолодитися ароматною кавою або чаєм. Дбайливий персонал створює дійсно домашню атмосферу, яка заряджає життєвими силами.

Доступні ціни на лазерну епіляцію, подарункові сертифікати, дисконтні програми та цікаві акції - ще один привід прийти саме в «Люменіс».

Процедури з косметології в «Люменіс» на ст. м. Контрактова

масаж рук професійний

Центр «Люменіс» на ст.м. Контрактова площа
м. Київ, вул. Спаська, 5, тел. (068) 211 91 19
Особливості Центру: біля cт.м. "Контрактова площа"

ЛЮМЕНІС - КОНТРАКТОВА

X

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.25[18 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Центр лазерної епіляції м. Контрактова пл. Відгуки


Додати відгук