логотип Люменис

Як добре, що в діловому центрі столиці є салон, до якого можна завітати під час обідньої перерви, в будь-який зручний час, в будь-який день і зробити якісну процедуру лазерної епіляції біля ст.м Арсенальна. Тут Ви сміливо можете довіритися професіоналам, адже в «Люменіс» - кращі фахівці з лазерної епіляції, найкраще обладнання - лазерні діодні апарати Lumenis LightSheer ЕТ і Lumenis LightSheer Desire.

 

https://www.youtube.com/embed/mljSBToH6WQ?rel=0&autoplay=1&mute=1

 

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ - ЦЕ ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ДЛЯ КОЖНОГО

Коли боротьба з небажаним волоссям заходить в глухий кут і вже зовсім немає сил на спроби чогось нового, щоб потім знову й знову боротися з відрослим волоссям, потрібно просто відвідати Центр лазерної епіляції на Арсенальній. Результат не змусить себе довго чекати - Ви побачите його вже після першої процедури.

Отже, лазерна епіляція - це сучасна процедура в косметології та естетичній медицині, яку вже обрали для себе мільйони жінок і чоловіків в усьому світі. Популярність цієї методики виникла дякуючи надзвичайній швидкісті виконання процедури і, звичайно ж, її ефективності. Все дуже просто - лазерний промінь діє суто на пігмент меланін, який у великий кількості міститься в темному волоссі. Меланін, нагріваючись, виділяє тепло, яке й руйнує волосяну цибулину. З неї більше ніколи не виросте волосся, і Ви забудете не тільки про небажане волосся, а й про подразнення, вросле волосся та інші дискомфорті відчуття.

 

лазерна епіляція руки

 

Наш колектив на ст. м. Арсенальна

Запись к специалисту
 

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Процедура лазерної епіляції в Києві має безліч позитивних факторів, тому вважається найбільш ефективною серед всіх косметологічних послуг.

Переваги процедури:

 • абсолютна безпека
 • вже після першої процедури йде до 25% волосся назавжди
 • в порівнянні з іншими варіантами позбавлення від небажаного волосся, лазерна епіляція - це порівняно безболісна процедура
 • активна боротьба з вростанням
 • підходить кожному
 • видаляє волосся у багатьох зонах
 • ефективна навіть на чутливій шкірі
 • не викликає почервоніння і подразнень
 

Лазерна епіляція по вул. Івана Мазепи, 3 - це швидко, ефективно і безболісно! 

 

видалення волосся на нозі

 

ДОВІРЯЙТЕ КРАЩИМ

Сучасний Центр лазерної епіляції на ст.м.Арсенальній є одним з представників найбільшої в Україні мережі салонів лазерної епіляції та косметології «Люменіс», яка протягом 11 років дарує своїм клієнтам чудовий сервіс, якісні послуги, а також постійні знижки та акції. Наша мережа протягом 6 років є незмінним володарем почесної нагороди «Вибір року». Ми пишаємося цим статусом і намагаємося кожного дня підтверджувати це почесне звання. Титул, що отримала наша компанія, базується на думці клієнтів всієї України, які обрали наш салон за бездоганну роботу персоналу та постійне прагнення розвивати рівень наших послуг до світового.

На жаль, і така корисна та безпечна процедура, як лазерна епіляція, має певний ряд протипоказань, які обов'язково слід врахувати.

 

Протипоказання:

 • цукровий діабет на стадії декомпенсації
 • світле, пушкове, руде та сиве волосся
 • інфекційні захворювання
 • онкологічні захворювання
 • період вагітності і та лактації
 • свіжа засмага (менше 14 днів)
 Звернувшись до Центру лазерної епіляції «Люменіс» на Арсенальній,  Ви гарантовано отримаєте безкоштовну консультацію, оберете зручний для відвідування нашого салону час, а також обов’язково лікар складе для Вас індивідуальний графік відвідувань, про які Вам вчасно нагадуватиме наш  адміністратор за телефоном.

масаж шиї

Процедури, що проводяться в Центрі «Люменіс»
на ст. м. Арсенальній:

 

Центр «Люменіс» на ст.м. Арсенальна
м. Київ, вул. Івана Мазепи, 3, тел. (067) 447 47 47
Особливості Центру: біля ст.м. "Арсенальна"

ЛЮМЕНІС - АРСЕНАЛЬНА

X

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.25[16 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Центр лазерної епіляції на ст. м. Арсенальна Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук