Задать вопрос
логотип Люменис

Лазерна епіляція - це основний напрямок діяльності Центру «Люменіс», що розташований поблизу станції метро Політехнічний інститут (КПІ) за адресою: пров. Політехнічний, 1/3. У нас працюють кваліфіковані фахівці з вищою медичною освітою, які вже більш, ніж 11 років дбають про красу своїх численних клієнтів і допомагають їм боротися з небажаним волоссям на обличчі й тілі. Центр «Люменіс» (Політехнічний Інститут) територіально знаходиться біля двох великих вузів Києва - це Національний технічний університет і Національний медичний університет.

 

https://www.youtube.com/embed/Vk6p4KTpT9E?rel=0&autoplay=1&mute=1

Наш колектив на ст. м. КПІ

Запись к специалисту

Ми гарантуємо безпеку та ефективність

Обираючи лазерну епіляцію в будь-якому з салонів «Люменіс», Ви обираєте ефективність і безпеку. Все обладнання пройшло обов'язкову сертифікацію та відповідає нормам безпеки. Наші фахівці з лазерної епіляції мають вищу медичну освіту та постійно вдосконалюють свої професійні навички.

Проблема небажаного волосся вирішена!

XXI століття дозволило багатьом жінкам вирішити проблему небажаного волосся. Лазерна епіляція в Києві із застосуванням апаратів Lumenis Light Sheer ЕТ і Lumenis Light Sheer Desire стала справжнім досягненням в косметології. Процедури в центрі «Люменіс» (ст.м. Політехнічний інститут) дозволять багатьом жінкам позбутися від волосся на обличчі, в області пахв, на руках, ногах, спині, животі та в зоні бікіні. І хоча основними клієнтами салонів краси є жінки, чоловіки теж оцінили переваги диодной епіляції. Подразнення, запалення, вросле волосся, як побічні ефекти після гоління - все це відмінний привід звернутися до щадного та ефективного методу лазерної епіляції. Ціни, і це ще одна незаперечна перевага даної процедури, цілком доступні, а ефект - довготривалий.

 

видалення волосся на ногах

Переваги Центру лазерної епіляції та косметології «Люменіс»:

  • Кваліфіковані фахівці
  • Інноваційні технології
  • Безкоштовні консультації
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • Комфортні умови
  • Доступні ціни
  • Постійні знижки для студентів
  • Регулярні знижки та акції для всіх клієнтів

Наші послуги

Основною послугою Центру «Люменіс» на ст.м Політехнічний інститут є лазерна епіляція. Кожна людина, особливо представниці прекрасної статі, завжди бажає виглядати бездоганно. Але погана екологія, стреси, щоденні навантаження часто відображаються на нашому зовнішньому вигляді. Сучасна косметологія робить справжні дива! Тому ми пропонуємо Вам безліч ефективних процедур по догляду, очищенню й омолодженню шкіри обличчя та тіла. Завдяки сучасним методикам і майстерності наших дипломованих лікарів-косметологів, Ви зможете позбутися будь-яких естетичних проблем.

пілінг обличчя

 

Процедури косметології в «Люменіс» на ст. м. КПІ:

 

Для того, щоб отримати безкоштовну консультацію або ж записатися на процедуру, залиште свої контактні дані он-лайн консультанту або ж зателефонуйте нам за номером (067) 105-09-09

 

Центр «Люменіс» на ст.м. Політехнічний інститут
м. Київ, провулок Політехнічний 1/3
тел. (067) 105 09 09

ЛЮМЕНІС - ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

X

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.47[15 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Центр лазерної епіляції на ст. м. КПІ Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук