Задать вопрос
логотип Люменис

Представляємо салон нашої мережі, розташований у самому центрі одного з великих районів Києва - на Борщагівці, за адресою: проспект Леся Курбаса, 4. Приємна обстановка, привітний персонал, зручні сучасні кабінети - все зроблено для Вашого максимально комфортного перебування у нас.

Компанія «Люменіс» - експерт №1 в ефективності та безпеці лазерної епіляції

Лазерна епіляція - ідеальне рішення для жінок і чоловіків, які хочуть безболісно видалити небажане волосся. Процедура дуже ефективна для обличчя, ніг, рук, пахв, грудей, спини і області бікіні. Про лазерну епіляцію відомо давно і написано чимало. Багаторічний досвід застосування цього методу переконав мільйони людей у його ефективності та безпеці. Вплив світла на волосяну цибулину не завдає шкоди ані шкірі, ані внутрішнім органам. Крім того, процедура безболісна і швидка. Всі центри «Люменіс» м.Києва оснащені новітніми лазерними апаратами Lumenis LightSheer Desire.

лазерна епіляція ніг

Що таке лазер LightSheer Desire?

Lumenis LightSheer Desire - це нове покоління технології лазерного видалення волосся, і самий новітній апарат лінійці Lumenis LightSheer. В основі роботи цього лазера лежить комбінація двох технологій. Високошвидкісна технологія High Speed ​​представлена ​​вакуумною манипулой для видалення небажаного волосся на великих ділянках тіла. Технологія ChillTip представлена ​​спеціалізованим механізмом охолодження шкіри для максимального комфорту клієнта під час процедури видалення волосся у невеликих і делікатних зонах. Таке поєднання в одному апараті дозволяє говорити, що діодний лазер Lumenis LightSheer Desire на сьогоднішній день є найвисокотехнологічнішою системою для видалення небажаного волосся.

аппарат LightSheer Desire

Лазерна епіляція входить у топ найпопулярніших естетичних процедур!

Популярність лазерної епіляції нескладно пояснити - процедура вигідно відрізняється ефективністю, швидкістю і безболісністю від інших способів позбавлення від небажаного волосся на тілі і на обличчі. Результат перевершить Ваші очікування: всього після 8 - 10 процедур шкіра стане ідеально гладенькою, і Ви зможете повністю відмовитися від будь-яких методів боротьби з небажаним волоссям. Лазер руйнує волосяний фолікул, і волосся вже не відросте. Інтервал між процедурами складає 4 - 10 тижнів. Їх кількість залежить від індивідуальних особливостей клієнта: комусь достатньо 8-ми сеансів, а комусь може знадобитися і 10 процедур. Незважаючи на використання преміального обладнання для лазерної епіляції, наші ціни на ці послуги перебувають на вигідному рівні. Різноманітні акції та унікальна програма - додаток «Люменис Бонус» - це найкраще рішення для заохочення наших постійних клієнтів.

лазерна епіляція рук

Центр «Люменіс» на Борщагівці
м. Київ, пр-т Леся Курбаса, 4; тел. 068 883 83 83

ЛЮМЕНІС - БОРЩАГІВКА

X

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.81[8 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Центр лазерної епіляції на Борщагівці Відгуки


Додати відгук