Задать вопрос
логотип Люменис

Новий салон лазерної епіляції в Дніпровському районі на Дарницькій площі (колишня Ленінградська площа). Зручна транспортна розв'язка дозволить мешканцям Дніпровського, Деснянського та Дарницького районів без труднощів дістатися в улюблений салон і отримати якісні послуги.

Ми завжди намагаємося розташувати наші філії так, щоб клієнтам було комфортно. Сьогодні Дарницька площа - це територія сучасних, масштабних житлових комплексів, близькість трьох станцій метро (м. Дарниця, м. Лівобережна, м. Харківська) і розвиненої інфраструктури. Запрошуємо в наш салон всіх, хто цінує свій час і звик до послуг тільки найвищої якості.

https://www.youtube.com/embed/AHKS2Dnc36Y?rel=0&autoplay=1&mute=1

 

Центр лазерної епіляції та косметології «Люменіс» на проспекті Миру - це затишний салон, із сучасним інтер’єром, де працюють професійні косметологи. За допомогою  прогресивного обладнання та новітніх методик по догляду за обличчям і тілом ми даруємо клієнтам красу і здоров'я, молоду, привабливу зовнішність і впевненість в собі.

 

Наш колектив на Дарницькій площі

Запись к специалисту

НАШІ ПОСЛУГИ

Основним напрямком діяльності Центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс» є лазерна епіляція. Це кращий метод видалення небажаного волосся на будь-яких ділянках тіла. На зміну пінцету, воску та депіляційному крему прийшли лазерні апарати, завдяки яким процедура видалення волосся стала безболісною та ефективною, як ніколи раніше. Відгуки клієнтів про лазерну епіляцію підтверджують, що вона не викликає подразнень, опіків, алергічної реакції, вростання волосся. Шкіра після такої обробки стає не тільки гладенькою, але й омолоджується, завдяки властивості лазерного проміння позитивно впливати на процеси регенерації шкіри.

В наших салонах використовується лазерний апарат останнього покоління. Це представник відомого ізраїльського виробника косметологічного обладнання Lumenis - діодний лазер Lumenis Light Sheer Desire. Процедура видалення волосся за допомогою цього апарату абсолютно безпечна для здоров'я та не викликає у клієнта больових відчуттів. Вакуумна система впливу виключає ризик виникнення опіків, пошкодження шкірного покриву й необхідність в знеболюванні.

Крім лазерної епіляції, ціни на яку в наших салонах вигідно відрізняються від цін в інших салонах, ми пропонуємо комплекс послуг по догляду за обличчям і тілом. Ми знаємо, як важливо вчасно підтримати свій організм, запобігти віковим змінам і усунути естетичні дефекти. Адже доглянута зовнішність - ознака самодостатньої, успішної та поважаючої себе людини.

 

апарат для лазерної епіляції люменіс

 

НЕ ТІЛЬКИ КРАСА

Багаторічний досвід роботи на ринку б'юті-послуг переконав нас у тому, що клієнт, який відвідує салон краси, хоче не тільки отримати певну послугу, а й відпочити емоційно. Для цього в кожному нашому Центрі ми створили релакс-зону, де можна подивитися телевізор, випити кави або чай, з'їсти шоколад і просто розслабитися. Адже фізичне здоров'я і краса багато в чому залежать від душевного настрою. Внутрішня гармонія та позитивні емоції безпосередньо впливають на зовнішній вигляд людини, його успішність і навіть - на результат догляду за собою. Ми все це врахували, тому атмосфера і сервіс в наших салонах є незабутніми й викликають бажання знову і знову повертатися до нас. Чекаємо Вас в салоні лазерної епіляції за адресою: Дарницька пл., Вул. Миру, 5 - приходьте за красою і гарним настроєм!

 

Косметологічні процедури на Дарницький площі:

 

 

Центр «Люменіс» на Дарницькій площі (Ленінградській пл.)
м. Київ, проспект Миру, 5
тел. (098) 822 52 52

ЛЮМЕНІС - ДАРНИЦЬКА ПЛОЩА

X

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.20[22 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Центр лазерної епіляції на Дарницькій площі Відгуки


Додати відгук