логотип Люменис

Чи можна видалити з тіла небажане волосся на тілі надовго? Так, якщо звернутися до професійного салону та дотримуватися всіх рекомендацій лікаря. Кращими апаратами для видалення небажаного волосся на обличчі та тілі в усьому світі визнані діодні лазери Lumenis Light Sheer ET і Lumenis Light Sheer Desire. За їх допомогою в Центрі лазерної епіляції та косметології на Дарниці проводиться сучасна косметологічна процедура з видалення волосся - лазерна епіляція. Ці апарати використовуються в усіх центрах компанії «Люменис», і відгуки про лазерну епіляцію підтверджують, що цей метод ефективніший за будь-який інший. Діодні лазери ізраїльської компанії Lumenis видаляють волосся, забезпечуючи при цьому максимальну безпеку й неперевершений стійкий результат. Інноваційна високоенергетична діодна технологія дозволяє нам гарантувати високу якість лазерної епіляції в Києві.

https://www.youtube.com/embed/GoMvkmZERkc?rel=0&autoplay=1&mute=1

Наш колектив на ст. м. Дарниця

Запись к специалисту

Чому ми рекомендуємо діодні лазери?

Світові вчені визнають системи Lumenis Light Sheer ЕТ і Lumenis Light Sheer Desire кращими, їм не даремно надана найвища оцінка професіоналів - «золотий стандарт лазерної епіляції»! Вони належать до останнього покоління лазерних апаратів, які використовуються в б'юті-індустрії. Новітні наукові відкриття дозволили створити апарати, вплив яких абсолютно безпечний для здоров'я людини. Ми з гордістью володіємо саме таким обладнанням. Незаперечна перевага апарату Lumenis Light Sheer ET - це сапфірова оптика. Завдяки їй шкіра захищена від перегрівання, що виключає ризик виникнення опіків і больових відчуттів. Під час процедури використовується гель-провідник.

Lumenis LightSheer Desire - це апарат для лазерної епіляції з унікальною технологією вакуумного посилення, що дозволяє позбутися від небажаного волосся швидше, за рахунок більшого розміру насадки, що скорочує тривалість самої процедури. До того ж, цей апарат дає можливість проводити процедуру на будь-якому фототип шкіри. Порадьтеся з лікарем на безкоштовній консультації та оберіть для себе оптимальний варіант процедури, виходячи з індивідуальних особливостей організму, а також типу волосся й шкіри. Але головне, що застосування даних лазерів повністю виключає виникнення таких побічних ефектів, як алергія, подразнення, вростання волосся, опіки та інші неприємні явища. Це те, то відрізняє діодне видалення волосся від усіх відомих спроб звільнити своє тіло від небажаних волосків. Гладенька, красива та здорова шкіра - без болю та ускладнень!

лазерна епіляція пахв салон Дарниця

Лазерна епіляція та косметологія «Люменіс» на Дарниці

В усіх наших Центрах на Вас чекають постійно діючі акції та знижки на лазерну епіляцію. Ціни завжди доступні, а якість послуг - найвищого рівня. Центр лазерної епіляції та косметології «Люменіс» біля метро Дарниця, за адресою вул. Жмаченка, 2, ще раз підтверджує наше головне правило: діяти тільки на користь клієнтові. Як і всі наші філії, Центр лазерної епіляції на Дарниці знаходиться в максимальній близькості до метро, а працюють в ньому наші досвідчені лікарі на кращих в світі, сертифікованих діодних лазерах Lumenis Light Sheer ET і Lumenis Light Sheer Desire.

Ще одна, не менш значна послуга центру «Люменіс» на Дарниці - це косметологія обличчя та тіла. Ми надаємо повний комплекс сучасних косметологічних процедур по догляду за зовнішністю - найкращі апарати, засоби по догляду за шкірою провідних світових виробників, новітні методики, які не поступаються хірургічному втручанню. Наші косметологи постійно оволодівають навичками прогресивних технік і знають, як подарувати молодість і гарний настрій. І все це - в теплій атмосфері гарного салону та за доступними цінами! Телефонуйте нам зараз і запишіться на безкоштовну консультацію в зручний для Вас час.

Процедури, які Ви можете зробити в «Люменіс» на Дарниці:

 

https://www.youtube.com/embed/9UgfmBvy9-A?rel=0&autoplay=1&mute=1

Телефонуйте нам зараз та запишіться на безкоштовну консультацію в зручний для Вас час.

Центр «Люменіс» на ст.м. Дарниця
м.Київ, вул. Жмаченка, 2
тел. (044) 568 29 29
тел. (063) 568 29 29
тел. (067) 364 64 74
Особливості Центру: біля ст.м. "Дарниця"

ЛЮМЕНІС - ДАРНИЦЯ

X

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.13[52 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Центр лазерної епіляції «Люменіс» на Дарниці Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук