Задать вопрос
логотип Люменис

Географія «Люменіс» розширюється! На правому березі Дніпра, в престижному Печерському районі й зовсім поруч зі ст. м. Дружби Народів, відкрився новий Центр лазерної епіляції та косметології «Люменіс». На сьогоднішній день лазерна епіляція є однією з найбільш популярних і ефективних косметологічних процедур.

https://www.youtube.com/embed/wJyMBsM88uA?rel=0&autoplay=1

Наш колектив на ст. м. Дружби народів

Запись к специалисту

Тільки сучасне обладнання

В Центрі лазерної епіляції та косметології біля м. Дружби Народів представлений один з найсучасніших апаратів - діодний лазер Lumenis LightSheer DESIRE. Це апарат з унікальною технологією вакуумного посилення. Крім того, за рахунок нової насадки, що має більше покриття ділянок шкіри, зменшується тривалість процедури. Створивши цей апарат, американська компанія Lumenis зробила революцію в області епіляції. Діодний лазер Lumenis LightSheer DESIRE ідеальний для проведення безболісних, швидких і комфортних процедур епіляції.

центр лазерної епіляції люменіс

Вартість лазерної епіляції в Києві

В Центрі «Люменіс» біля ст. м. Дружби Народів, також як і в усіх салонах мережі - безкоштовна консультація лікаря. Спеціаліст по лазерної епіляції надасть рекомендації  щодо підготовки до процедури, призначить необхідний курс і відповість на всі Ваші запитання. Всі наші фахівці мають великий досвід роботи в сфері лазерної епіляції. Ціна лазерного видалення волосся у нас трохи нижче, ніж в інших салонах і клініках даного напрямку за рахунок ефективного менеджменту. Приємно дивують наших клієнтів всілякі постійні знижки та акції.

В тому, що лазерна епіляція більш вигідна процедура, ніж використання бритви, воску та інших видів депіляції,  Ви зможете переконатися, пройшовши повний курс даної процедури. Лазерна епіляція дає максимально тривалий ефект «гладенької шкіри».

лазерна епіляція пахв

Які зони епіляції найпопулярніші

За допомогою лазерної епіляції можна позбутися небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла. Жінки найчастіше видаляють волосся в зоні бікіні, під пахвами, на ногах, руках, над верхньою губою. Чоловікам завжди не вистачає часу доглядати за собою. Але доглядати за бородою ще складніше, ніж щодня голитися, тому лазерна епіляція - ідеальний варіант підтримувати її охайною. А окантовка на шиї та потилиці позбавить докучливих проблем! Завдяки цієї процедурі Ви заощаджуєте гроші та час, а Ваша шкіра набуває здорового вигляду без жодної зайвої волосинки. Лазерна епіляція - це сучасний, безпечний і комфортний спосіб позбавлення небажаного волосся.

Центр лазерної епіляції «Люменис» біля м. Дружби Народів  пропонує послуги з косметології обличчя

косметологія обличчя

КОСМЕТОЛОГИЯ ОБЛИЧЧЯ

Центр «Люменіс» на ст. м. Дружби Народів
м.Київ, бульвар Дружби Народів, 32
тел. (096) 144 34 34

ЛЮМЕНІС - ДРУЖБИ НАРОДІВ

X

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.64[32 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Центр лазерної епіляції на ст. м. Дружби Народів Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук