Задать вопрос
логотип Люменис

Всім знайома регулярна боротьба з ненависним волоссям на тілі? В пошуку оптимальних засобів ми витрачаємо дорогоцінний час. Лазерна епіляція на Софіївській Борщагівці - кращий спосіб видалення волосся, який з успіхом застосовується більшістю людей, а його ефективність не можна порівнювати ні з яким іншим. Максимально безболісний та безпечний, цей метод на багато років позбавить Ваше тіло небажаного волосся. До того ж, лазерна епіляція виключає появу будь-яких побічних явищ на шкірі. Мешканцям нового житлового комплексу «Софіївська Борщагівка» більше не потрібно витрачати час на поїздки до салонів краси - ми самі приїхали сюди для Вашої зручності й комфорту. Салон «Люменіс» - це сучасний інтер'єр, обладнання останнього покоління, кваліфікований персонал і тепла, сімейна атмосфера.

 

https://www.youtube.com/embed/rSy2Z5fG6Wg?rel=0&autoplay=1&mute=1

 

Выберите специалиста
Выберите салон
НАЙТИ СПЕЦИАЛИСТА
Центр Люменис
на Соф.Борщагівка

Старший адміністратор

Дмитренко Яна Миколаївна
Дмитренко
Яна Миколаївна
Старший адміністратор
вул. Миру 46

Адміністратор

Борисенко Марія Юріївна
Борисенко
Марія Юріївна
Адміністратор
вул. Миру 46

Спеціаліст лазерної косметології

Хейдаріан Галех Карина Віталіївна
Хейдаріан
Галех Карина
Спеціаліст лазерної косметології
вул. Миру 46
Дідух Олена Олегівна
Дідух
Олена Олегівна
Спеціаліст лазерної косметології
вул. Миру 46
Запись к специалисту
Выберите специалиста
Старший адміністратор
Адміністратор
Спеціаліст лазерної косметології
Косметолог
Подолог
Майстер манікюра, педикюра
Дерматолог
Масажист
Спеціаліст апаратного масажу
Майстер манікюра
Нігтьовий сервіс
Тату майстер
Спеціаліст лазерної подології
Майстер перманентного макіяжу
ПОИСК
Выберите салон
Соф.Борщагівка
ПОИСК

 

ЯК ДІЄ ЛАЗЕР?

Ті, хто вже стали клієнтами салону лазерної епіляції, переконалися, наскільки надійно це працює. Відгуки про лазерну епіляцію на Софіївській Борщагівці залишили вже сотні людей, підтверджуючи ефективність методу. Енергія лазера впливає суто на меланін, що знаходиться в фолікулі волосся. Тому, навколишні ділянки тіла не страждають. Під впливом теплової енергії пігмент меланін руйнується. Поступово фолікули відмирають, що й зупиняє зростання волосся. Під час однієї процедури видаляється близько 20-30% волосся. Чому необхідно пройти кілька сеансів? Лазер розпізнає тільки зростаюче волосся, а те, що в стадії "сну" не реагують на нього. Це означає, що з кожною наступною процедурою поступово знищується все більша кількість волосся. Повний курс процедур (приблизно 8-10) триватиме близько року. Адже результат подарує Вам радість від гладенької шкіри на багато років!

 

видалення волосся під пахвами

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ

В салоні "Люменіс" використовується найсучасніше обладнання, яке визнано в усьому світі "золотим стандартом" б'юті-індустрії. Діодний лазер LUMENIS Light Sheer ET, що забезпечений системою контактного охолодження, зводить болісні відчуття до мінімуму. Безсумнівною перевагою лазерної епіляції є відсутність побічних явищ, таких як опіки, алергія, подразнення. Проблема врослого волосся, яка зазвичай виникає після інших методів видалення волосся, гарантовано вирішується за допомогою лазера. Лазерна епіляція повністю виключає вростання волосся, а якщо у Вас вже є це явище, лазер безболісно видаляє його, ​​перешкоджаючи повторній появі.

Залежно від типу шкіри й волосся, лікар виставляє параметри апарату індивідуально для кожного клієнта, для максимального ефекту від процедури. Детальні безкоштовні консультації лікаря та максимальна увага до всіх відвідувачів нашого Центру - запорука високих результатів нашої роботи! Ми чекаємо на Вам за адресою:

 

Центр «Люменіс» на Софіївській Борщагівці
м. Київ, вул. Миру, 46
тел. (097) 112 33 43

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.08[67 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Лазерна епіляція на Софіївській Борщагівці Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук

Коментарі 

Алена Пшеничная
Большое спасибо за работу специалисту Огородней Оксане Анатольевне!Приятная в общении,очень добросовестно работает,отличний результат!Всем рекомендую!
Відповісти | Цитата