логотип Люменис

Чудова новина для мешканців найбільшого спального району столиці - Троєщини! Центр лазерної епіляції та косметології «Люменіс» відкритий і в цьому районі, за адресою вул. Лаврухіна, 3.

https://www.youtube.com/embed/8ROn4inFjrM?rel=0&autoplay=1&mute=1

Наш колектив на Троєщині

Запись к специалисту

ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ ПРОЦЕДУР ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Затишний салон з сучасним обладнанням пропонує послуги лазерної епіляції та косметології найвищого рівня. Європейський сервіс, інноваційні методики та професійні лікарі з вищою медичною освітою забезпечать Вам найкращий результат і бездоганну красу.
Ось уже 11 років «Люменис» підтверджує своє звання кращої мережі лазерної епіляції в Україні. Цей метод видалення небажаного волосся на обличчі та тілі визнаний в усьому світі найнадійнішим та найезпечнішим. Процедура лазерної епіляції не викликає ускладнень. Такі наслідки як вросле волосся, подразнення, запалення, алергічні реакції не виникають після використання цього методу. Прогресивні розробки вчених у сфері лазерної косметології дозволяють позбавлятися від волосся абсолютно безболісно й надовго.

лазерна епіляція гомілок

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО КЛІЄНТА В ЦЕНТРІ НА ТРОЄЩИНІ

В усіх наших Центрах використовуються тільки діодні лазери американської корпорації «Coherent». Це інноваційні апарати Lumenis Light Sheer ET і Lumenis Light Sheer DESIRE. На сьогоднішній день вони визнані в усьому світі кращим обладнанням для позбавлення від небажаного волосся. За допомогою цих лазерів процедура видалення волосся на будь-якій частині тіла або обличчі стала максимально комфортною й результативною.

апарати для лазерної епіляції

Наші фахівці проведуть безкоштовну консультацію, на якій доберуть індивідуальну програму для кожного клієнта, залежно від типу шкіри, жорсткості й кольору волосся, фізіологічних особливостей і т.п. Лікар складає графік процедур, про що наш адміністратор всачно нагадає за телефоном. Ми запропонуємо тільки зручний для Вас час візиту не тільки для процедур лазерної епіляції, але й косметологічних процедур для тіла та обличчя на Троєщині. Команда «Люменіс» зробить Ваше перебування в салоні за адресою ул.Лаврухина, 3 приємним і позитивним, а оксамитова, гладенька шкіра без непотрібної рослинності, буде Вашою прикрасою протягом багатьох років.

Ще одна перевага для мешканців Троєщини - це послуги косметологів в нашому центрі. Різноманітні чистки, пілінги, як ручні, так і апаратні. Ми чекаємо Вас, ми працює для Вас!

ендосфера терапія ніг

 

підтяжка шкіри ніг

Всі процедури по косметології обличчя й тіла в салоні на Троєщині:

косметологія для обличчя

Центр «Люменіс» на Троєщині
м. Київ, вул. Лаврухіна, 3, тел. 068 199 09 90
Особливості центру: біля ТРЦ «Район»

ЛЮМЕНІС - ТРОЄЩИНА

X

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.03[54 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Центр лазерної епіляції на Троєщині Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук