Задать вопрос
логотип Люменис

https://www.youtube.com/embed/RbiO46NmObg?rel=0&autoplay=1&mute=1

Методика лазерної епіляції на Севастопольській площі

Методика лазерної епіляції на Севастопольській площі унікальна та ефективна. Вона полягає в тому, що світлова енергія лазера проходить по стрижні волосся, що містить пігмент меланін, перетворюється на теплову енергію, в результаті чого відбувається руйнування фолікула. При цьому навколишні ділянки тканин не піддаються руйнівному впливу. Шкіра лише незначно нагрівається та моментально остигає завдяки спеціальній технології охолодження, вбудованій в сучасні апарати. Промінь лазера діє вибірково - він руйнує тільки волоски, що знаходяться на момент процедури в активній фазі росту, а це не більше 30% волосся. Отже - для повного усунення рослинності необхідно провести не одну процедуру, а курс з 8-10 сеансів (кількість процедур визначається індивідуально).

лазерна епіляція пахв

Наш колектив на Севастопольскій площі

Запись к специалисту

Ефективність лазерної епіляції

Відомі сучасні методи боротьби з небажаним волоссям викликають масу неприємних явищ: вростання волосся, подразнення, пошкодження шкірних покривів і т.п. Лазерна епіляція, яку можна зробити в нашому косметологічному центрі, розташованому на Севастопольській площі, дозволяє домогтися неперевершеного результату й уникнути цих проблем. В порівнянні з електроепіляцією дія лазера є менш болючою та комфортнішою. Тому лазер може використовуватися навіть на чутливих ділянках обличчя та тіла: в зоні бікіні, під пахвами, над верхньою губою.

видалення волосяя на кисті

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

заборонений солярій і загар
За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
антибіотик
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
депіляція
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
виголювання зон тіла
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
нанесення тоніка на плече
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
графік відвідувань сеансів
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

Переваги лазерної епіляції на Севастопольській площі

Кваліфіковані фахівці нашого центру використовують тільки якісне сучасне обладнання - діодні лазери Lumenis LightSheer ET і Lumenis LightSheer Duet. Енергія лазера впливає тільки на фолікул  волосся, не травмуючи прилеглі тканини. Побічні ефекти у вигляді рубців, опіків і гіперпігментації виключені. Апарат Lumenis LightSheer Duet оснащений двома стаціонарними робочими рукоятками (HS і ET), що дозволяє проводити процедуру лазерної епіляції на великих і малих зонах. Така конструкція апарату скорочує час проведення процедури, тому що зникає необхідність в заміні насадок. Параметри впливу виставляються лікарем на дисплеї.

Результат помітний вже після першого сеансу - волоски стають помітно світлішими та м'якішими, зникає проблема вростання волосся. А після повного курсу процедур лазерної епіляції на Севастопольській площі, який розраховується фахівцем індивідуально, ви будете ще довго насолоджуватися бездоганно гладенькою та ніжною шкірою.

Процедура проходить більш комфортно, ніж традиційне вищипування й висмикування волосків. При видаленні небажаного волосся на таких чутливих ділянках як обличчя, зона бікіні чи пахви, за бажанням, можна використовувати знеболюючий гель.

 

ендосфера для ніг

Косметологічні процедури на Севастопольській площі:

мікротоки для зони обличчя

Центр «Люменіс» на Севастопольській площі
м. Київ, пр-кт Повітрофлотський, 52, тел. (098) 174 74 24
Особливості Центру: Прямо на Севастопольській площі

ЛЮМЕНІС - СЕВАСТОПОЛЬСЬКА ПЛОЩА

X

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.39[38 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Центр лазерної епіляції на Севастопольській пл. Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук

Коментарі 

Juliajulia
Косметолог Карина просто умничка! Очень тактичный и понимающий человек, все максимально чисто и аккуратно, никаких болезненных ощущений, просто безумно понравилось как она делает процедуру! 10/10
Відповісти | Цитата
Маrir
Добрый день. Очень хотелось бы чтобы руководство компании отметили замечательного специалиста Оксану Михайловну Соляникову ( Севастопольская пл.)

Она очень тактичная, ответственная и первоклассный специалист.
Спасибо ей за это.
Відповісти | Цитата