Задать вопрос

Новий центр лазерної епіляції та косметології «Люменіс» на ст.м.Чернігівська за адресою: вул. Кіото, 5 привітно відчинив двері для нових клієнтів і тих, хто вже увійшов у сім'ю «Люменіс». Для зручності мешканців Лісового масиву і Воскресенки ми відкрилися безпосередньо біля станції метро і завжди з радістю чекаємо відвідувачів.

Проблема небажаного волосся вирішена

Боротьба з небажаним волоссям на тілі і на обличчі більше не проблема. З появою лазерної епіляції, гладенька шкіра - вже не мрія, а реальність. Видалити волосся швидко, безболісно і без таких побічних явищ, як подразнення, вростання, свербіж можна тільки за допомогою лазерної епіляції.

лазерна епіляція пахв

Лазерна епіляція в Києві доступна у багатьох салонах краси, але не всі можуть похвалитися сертифікованим обладнанням і професійними майстрами.

Центр лазерної епіляції та косметології «Люменіс» використовує у роботі лазери ізраїльської компанії LUMENIS, яка є світовим лідером у виробництві лазерного обладнання для медичної та косметологічної сфери. Ці апарати сьогодні визнані в усьому світі «золотим стандартом» лазерної епіляції, отримавши це звання за високу ефективність і безпеку.

Процедура, проведена на апаратах сімейства LUMENIS (LUMENIS LightSheer ET, LUMENIS LightSheer DESIRE, LUMENIS LightSheer DUET) гарантує максимальний результат, комфорт під час проведення і відсутність шкоди для здоров'я. Детальніше читайте на нашому сайті у розділі «Обладнання».

Як працюють лазери

Щоб видалити небажане волосся за допомогою лазера застосовується метод селективного фототермоліза. Тобто, лазерне випромінювання діє прицільно на пігмент меланін, який містить волосся. Меланін є провідником лазерного променя до волосяного фолікула. Поглинаючись меланіном, світлова енергія лазера перетворюється в теплову і руйнує фолікул. Таким чином, волосся більше не росте.

діодний лазер

Перевагою використання апаратів LUMENIS є те, що лазерне випромінювання не впливає на шкіру, кровоносну систему і внутрішні органи, а виключно на пігмент, що знаходиться у волосині. На відміну від усіх інших методик видалення небажаного волосся, лазерна епіляція не викликає подразнення на шкірі, після неї не вростає волосся, а головне - знищується сама волосяна цибулина. Такого ефекту не може дати жоден з відомих спосіб.

лазерна епіляція ніг

Наші фахівці

Особливою гордістю компанії є наші фахівці. Ми ретельно підходимо до підбору персоналу - і майстрів лазерної епіляції, і адміністраторів. «Люменіс» працює суворо за європейськими стандартами у сфері краси і здоров'я, тому, відвідуючи наші Центри, Ви поринете в теплу атмосферу, отримаєте послуги найвищої якості та гарантію безпеки для здоров'я. Уважні та турботливі адміністратори, а також фахівці з вищою медичною освітою і великим досвідом роботи подарують задоволення від перебування у наших салонах.

Телефонуйте і записуйтеся на лазерну епіляцію, залишилися питання - задайте їх нашим консультантам. Всі консультації - безкоштовні, ми надамо всю необхідну інформацію. Чекаємо на Вас!

Центр «Люменіс» на ст.м. Чернігівська 
м. Київ, вул. Кіото, 3 тел. 068 346 36 36

 

ЛЮМЕНІС - ЧЕРНІГІВСЬКА

X

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.73[13 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Центр лазерної епіляції на ст. м. Чернігівська Відгуки


Додати відгук