Задать вопрос
логотип Люменис

Чудова новина для клієнтів центру лазерної епіляції та косметології «Люменіс» за адресою: Оболонський проспект, 5 - ми розширюємося! Тепер до Ваших послуг 7 просторих кабінетів і найширший спектр косметологічних послуг. Крім лазерної епіляції та косметологічних процедур для обличчя і тіла, ми пропонуємо інноваційну методику Ендосфера Терапія, ін'єкції краси, а також послуги дерматолога.

https://www.youtube.com/embed/swCyiplQNfQ?rel=0&autoplay=1&mute=1

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ - НАЙВАЖЛИВІШИЙ ПРИНЦИП РОБОТИ
МЕРЕЖІ ЦЕНТРІВ «ЛЮМЕНІС»

Лазерна епіляція в «Люменіс» відрізняється, перш за все, гарантією якості послуги. Наші фахівці завоювали бездоганну репутацію завдяки своїм професійним знанням і багатому досвіду. У нас працюють тільки кваліфіковані лікарі з вищою медичною освітою і відповідними сертифікатами. Величезна кількість клієнтів вже оцінили високу майстерність наших співробітників, а також найсучасніше обладнання, яким оснащені наші Центри.

лазерна епіляція потилиці

Наш колектив на ст. м. Оболонь

Запись к специалисту

ДІОДНА ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ - НАЙПОПУЛЯРНІША МЕТОДИКА ВИДАЛЕННЯ НЕБАЖАНОГО ВОЛОССЯ

Діодні лазери Lumenis Light Sheer ET і Lumenis LightSheer Desire - кращі апарати для видалення волосся на обличчі і тілі. Вони визнані в усьому світі «золотим стандартом» лазерної епіляції.

У Центрі «Люменіс» на проспекті Оболонський, 5, Ви зможете зробити лазерну епіляцію будь-яких частин тіла без болю, дискомфорту, без небажаних наслідків, таких як запалення, вростання волосся, алергія. Цей метод вже давно підтвердив свою безпеку та ефективність.

Дотримуючись всіх рекомендацій лікаря по догляду за шкірою до і після процедури лазерної епіляції, Ви отримаєте фантастичний результат на довгі роки. Доглянута, гладенька шкіра буде радувати Вас і захоплювати оточуючих.

видалення волосся на животі

 

АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ ОБЛИЧЧЯ

 

ЛАЗЕРНА КОСМЕТОЛОГІЯ ОБЛИЧЧЧЯ І ТІЛА

апаратна косметологія тіла

 

Центр «Люменіс» на ст.м. Оболонь
м. Київ, пр-кт. Оболонський 5, тел. (068) 388 58 85
Особливості Центру: біля ст.м. "Оболонь"

ЛЮМЕНІС - ОБОЛОНЬ

X

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.88[29 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Лазерна епіляція на ст. м. Оболонь Відгуки


Додати відгук