логотип Люменис

Новина для жителів Виноградаря, Вітряних гір, Пріорки та Мостицького масиву - центр лазерної епіляції та косметології «Люменіс». Зручна транспортна розв'язка та велика парковка по вул. Івашкевича, 6, дають змогу дістатися нашого салону швидко та зручно. Ми знаємо, яку велику цінність має час і намагаємося, щоб наші клієнти не витрачали його даремно.

Лазерна епіляція на Виноградарі - це те, на чому спеціалізується наш салон. Також, ми пропонуємо ряд естетичних процедур по догляду за обличчям і тілом.

https://www.youtube.com/embed/dBXPxYqkoc0?rel=0&autoplay=1&mute=1

Наш колектив на Виноградарі

Запись к специалисту

Нові технології в «Люменіс»

Знаючи, що інші методи епіляції можуть бути неефективними, а сама процедура досить неприємною, американська компанія Lumenis винайшла лазери Lumenis LightSheer ET і Lumenis LightSheer DESIRE - кращі апарати для безболісного видалення зайвого волосся на тілі та обличчі. Ці лазери безпечні, їх якість підтверджується численними сертифікатами, виданими Управлінням з контролю за продуктами та ліками США, а також європейськими сертифікатами, в тому числі ISO 9001. Завдяки діодним лазерам лінійки LightSheer, лазерна епіляція стала найбільш затребуваною косметологічною  процедурою в світі.

окуляри для лазерної епіляції

Чи є лазерна епіляція безпечною?

Позбавлення від непотрібного волосся за допомогою лазера - це неінвазивний метод видалення волосся. Ця процедура не викликає пошкоджень або подразнення шкіри, тому її можна виконувати навіть в чутливих зонах тіла, таких як пахви, зона бікіні або верхня губа. Лазерне проміння проникає в шкіру і назавжди руйнує волосяні фолікули, але не впливає на тонку структуру епідермісу. Ця процедура рекомендується дерматологами, як лікування врослого волосся, запалення волосяних фолікул.

Рекомендації до проведення лазерної епіляції

Щоб процедура епіляції не приводила до подразнення шкіри, необхідно дотримуватись певних рекомендацій. Перш за все, не засмагати і невикористовуйте бальзами для засмаги та бронзи. Ви також повинні відмовитися від усіх ліків, включаючи: антибіотики, психотропні препарати, ретиноїди, тетрациклін, стероїди, а також гормональні препарати. Перед процедурою не робити  пілінг. Також слід дотримуватися рекомендацій після процедури. Шкіра може бути подразненою, тому необхідно обережно ставитися до неї: не використовувати мило та косметику, яка містить спирт. Якщо це видалення небажаного волосся в області пахв - не використовуйте дезодоранти чи антиперспіранти. Також заборонено засмагати протягом 2 тижнів після процедури. Шкіру слід захищати від сонця.

При дотриманні всіх цих правил Ви отримаєте ідеально гладеньку шкіру на багато років. Лазерна епіляція в Києві - це надійний спосіб заощадити гроші та час. Ви будете насолоджуватися результатом тривалий час, не відволікаючись на зайві клопоти. Відвідування нашого салону подарує Вашій шкірі красу та здоров'я, а Вам - гарний настрій і впевненість в собі!

підготовка до лазерної епіляції

Процедури косметології в «Люменіс» на Виноградарі:

Центр «Люменіс» на Виноградарі
м.Київ, ул.Івашкевіча, 6/8
тел.: 068 322 62 62; 068 322 82 82

ЛЮМЕНІС - ВИНОГРАДАР

X

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.02[22 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Центр лазерної епіляції на Виноградарі Відгуки


Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Додати відгук