Задать вопрос
banner banner
Ця акція завершена. Але у нас є для вас інші приємні пропозиції!

Комплекс «Ноги-бікіні-пахви» - знижка 30% на лазерну епіляцію

Прокидайся, щоб встигнути зловити супер-пропозицію на найпопулярніший комплекс вакуумної лазерної епіляції в «Люменіс»! Процедура проводиться на апараті Lumenis LightSheer Desire. Він оснащений технологією вакуумного посилення High Speed, що забезпечує комфорт під час сеансу. Щоб забронювати зручний час, заповни невелику форму для запису.

Відправити заявку
banner2 banner2

умови акції

1 Акція діє в мережі центрів “Люменіс” України з 25.02.2021 р. по 28.02.2021 р.
2 Акція не сумується з іншими акційними пропозиціями та купонаторами.
3 Щоб отримати знижку 30% на комплекс "Ноги-бікіні-пахви", потрібно одночасно пройти всі процедури ( рукояткою HS ) в період з 25.02.2021 р. по 28.02.2021 р.
4 Тільки за попереднім записом.

Чому ми рекомендуємо вакуумну лазерну епіляцію

Діодний лазер Lumenis LightSheer Desire максимально наближає лазерний промінь до фолікулу, завдяки чому навіть найменші пошкодження шкіри виключені. Технологія High Speed знижує необхідність в анестезії та додатковому охолодженні. Площа робочої рукоятки становить 22х35 мм, завдяки чому сеанс проходить за лічені хвилини. Крім видалення небажаного волосся лазер має протизапальну, антибактеріальну та омолоджуючу дію на шкіру. Це ефективний метод позбавлення від врослого волосся, подразнення та дискомфорту. Після 6-8 процедур мрія про шовковисту та гладеньку шкіру перетвориться на реальність!