Люменис

* Акції на оплату лазерної епіляції поімпульсно не поширюються
* Акція 'Студент' діє тільки при пред'явленні студентського квитка денної форми навчання
* Акції не підсумовуються

Кращі акції на лазерну епіляцію в Одесі Ви знайдете на сайті центру лазерної епіляції та косметології «Люменіс». Ми зробили все, щоб нашим клієнтам було вигідно і приємно приходити до нашого центру і видаляти небажане волосся за найлояльнішою вартостю. Ми приготували сюрпризи не тільки для постійних відвідувачів, а й для тих, хто вперше звернувся до нашого центру.

Нові клієнти «Люменіс» мають можливість зробити лазерну епіляцію зі знижкою 30%. Це чудова можливість почати курс процедур лазерної епіляції. Наступні процедури Ви також можете зробити зі знижкою, скориставшись нашими акційними пропозиціями.

Щоб першими дізнаватися про цікаві, нові акції на лазерну епіляцію в Одесі, завантажуйте додаток «Люменіс Бонус», а також підпишіться на наші групи у соціальних мережах та на емейл-розсилку. Тоді Ви завжди зможете скористатися найвигіднішими пропозиціями і пройти процедури за низькими цінами. Це можуть бути і комплексні, пакетні програми, і знижки на процедуру окремих зон.

На постійній основі діють акції для студентів та іменинників. Вони є найбільш затребуваними, оскільки дають можливість отримати максимальну знижку. Наприклад, студенти незалежно від кількості процедур завжди матимуть знижку 20%, для цього потрібно лише пред'явити студентський квиток. А ось іменинники можуть скоротити вартість сеансу залежно від свого віку - скільки років, стільки відсотків складатиме знижка. Погодьтеся - приємно і заманливо.

Дізнавайтеся про акції і робіть лазерну епіляцію в Одесі якісно і вигідно.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.71[12 Голосів]
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Зона процедуры
РУКОЯТКА ET
РУКОЯТКА DESIRE
+ Добавить
Далі
Салон
Show list salon
Приморський
Записаться
+ Добавить