Лазерна епіляція бікіні, безумовно, необхідна процедура для всіх, хто піклується про свою красу. Адже доглянуте тіло завжди притягує до себе захоплені погляди оточуючих. Подразнення, що виникає після гоління, особливо непривабливо виглядає в зоні бікіні. Метод лазерної епіляції повністю виключає цю проблему. Для тих, хто часто відвідує басейн, сауну, чия професія вимагає демонстрації свого тіла, процедура лазерної епіляції бікіні стає невід'ємною частиною комплексного догляду за собою. Крім того, рясна рослинність ускладнює догляд за інтимними органами. А під час пляжного сезону бездоганний стан зони бікіні актуальний, як ніколи. Тому лазерна епіляція бікіні є найпопулярнішою і найзатребуваною процедурою, як у жінок, так і у чоловіків.

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

Лазерная эпиляция бикини

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІСЛЯПРОЦЕДУРНОГО ПЕРІОДА

Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту протягом 3 днів після процедури лазерної епіляції
Використовувати зволожуючи засоби, таки як «Пантенол» чи «Бепантен»
Протягом 14 днів після процедури утримуватись від відвідування солярія та перебування під прямим сонячним промінням. Наносити сонцезахисні засоби
Протягом 48 годин після процедури не відвідувати сауну, лазню, не приймати гарячу ванну/душ, не купатися в басейні чи відкритих водоймах

ВИДИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ БІКІНІ

В центрі «Люменіс» проводяться всі можливі варіанти лазерної епіляції бікіні. Ми враховуємо побажання клієнтів, тому пропонуємо кілька видів цієї процедури - епіляцію лінії бікіні, епіляцію глибокого бікіні (повне видалення волосся в інтимних зонах) і т.д. При необхідності можливе використання знеболюючих засобів, тому що зона бікіні досить чутлива. Цей метод видалення небажаного волосся на тілі виключає будь-які негативні наслідки. Можливе легке почервоніння після сеансу, це є нормою і проходить вже за кілька годин. Безпека й ефективність підтверджується багаторічним досвідом використання кращого в лазерної косметології діодного лазера Lumenis Light Sheer ET.

Ми чекаємо Вас в центрі «Люменіс» і з радістю допоможемо додати Вашому тілу бездоганний вигляд!

Лазерна епіляція інтимних зон росту волосся

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.91[34 Голосів]