Лазерна епіляція живота - це видалення небажаного, неестетичного волосяного покриву в такій делікатній зоні жіночого тіла, як нижня частина живота. Лікарі відзначають, що все більше дівчат і жінок сьогодні скаржаться на те, що в області пупка з'являється небажане темне волосся. Іноді це ціла доріжка, яка йде вниз від пупка. Саме лазерна епіляція дозволяє не тільки ефективно вирішити цю проблему, але і надовго зберегти шкіру гладенькою. Фахівці центру лазерної епіляції та косметології «Люменіс» безболісно, ​​швидко і максимально ефективно проведуть процедуру лазерної епіляції живота.

лазерна епіляція живота

Наші спеціалісти лазерної епіляції

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

ДОВІРЯЙТЕ ПРОФЕСІОНАЛАМ

Відомо, що довірити своє тіло ми можемо тільки надійним професіоналам. Команда «Люменіс» перетворить Вашу мрію про бездоганне тіло в реальність. Багаторічний досвід роботи, індивідуальний підхід до кожного клієнта, домашня атмосфера робить перебування в нашому центрі неймовірно комфортним. Інноваційне обладнання, за допомогою якого проводяться процедури, в усьому світі визнано «золотим стандартом» лазерної косметології. Про таке недоречне явище, як волосся на жіночому тілі, Ви забудете назавжди. Сміливо поповнюйте свій гардероб топами та відкритими купальниками. Вас чекає чудовий результат і відмінний настрій.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІСЛЯПРОЦЕДУРНОГО ПЕРІОДА

Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту протягом 3 днів після процедури лазерної епіляції
Використовувати зволожуючи засоби, таки як «Пантенол» чи «Бепантен»
Протягом 14 днів після процедури утримуватись від відвідування солярія та перебування під прямим сонячним промінням. Наносити сонцезахисні засоби
Протягом 48 годин після процедури не відвідувати сауну, лазню, не приймати гарячу ванну/душ, не купатися в басейні чи відкритих водоймах

Лазерна епіляція спини та живота

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.50[6 Голосів]