Лазерна епіляція обличчя - найкраще рішення проблеми небажаного волосся на обличчі. Обличчю ми приділяємо особливу увагу, ми стежимо за  появою прогресивних методик та новинок косметології по догляду за ним. Зволоження, живлення, омолодження, ідеальний макіяж - в нашому арсеналі безліч засобів підтримки краси. Однак, всі зусилля може звести «нанівець» поява на обличчі небажаного волосся. Вдавшись до методу лазерної епіляції обличчя в центрі «Люменіс», Ви отримаєте бажаний результат.

Чому з'являється волосся на обличчі?

Порушення обмінних процесів в організмі, зміна гормонального фону в різні періоди життя може привести до появи окремих волосків на жіночому обличчі. Найчастіше, над верхньою губою та на підборідді. Звичайно, це виглядає зовсім не естетично.

лазерна епіляція обличчя

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

В «ЛЮМЕНІС» - НАЙКРАЩІ ФАХІВЦІ!

Кому ми можемо довірити процедуру лазерної епіляції обличчя? Природно, лідерам. Наші фахівці - це лікарі з багаторічним досвідом роботи в лазерній косметології. На безкоштовній консультації Вам підберуть індивідуальну програму, розкажуть, як підготуватися до процедури, запропонують оптимальний спосіб знеболення (за бажанням клієнтів).

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІСЛЯПРОЦЕДУРНОГО ПЕРІОДА

Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту протягом 3 днів після процедури лазерної епіляції
Використовувати зволожуючи засоби, таки як «Пантенол» чи «Бепантен»
Протягом 14 днів після процедури утримуватись від відвідування солярія та перебування під прямим сонячним промінням. Наносити сонцезахисні засоби
Протягом 48 годин після процедури не відвідувати сауну, лазню, не приймати гарячу ванну/душ, не купатися в басейні чи відкритих водоймах

РЕЗУЛЬТАТ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ ОБЛИЧЧЯ

Чутливість шкіри обличчя мінімальна, оскільки наше обличчя завжди відкрито. Клієнт під час процедури відчуває легке поколювання. Подразнення, запалення на шкірі не виникають. Сеанс триває 5 - 10 хвилин. А результатом буде гладенька, ніжна і омолоджена шкіра. Ваше обличчя - ідеально!

Лазерна епіляція на обличчі

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.25[10 Голосів]