Лазерна епіляція для чоловіків вже стала звичною справою. В наш час чоловіки, як і жінки, хочуть бути доглянутими і виглядати привабливо. Адже еталони краси змінюються і сьогодні чоловіче тіло вважається гарним, коли на ньому не має волосся. Чоловіки все частіше демонструють своє тіло на сторінках журналів, в кліпах, на сцені різних шоу. Тим, хто займається подібною діяльністю, позбутися небажаного волосся на тілі допоможе найнадійніший і перевірений метод - лазерна епіляція. Жоден інший спосіб видалення волосся не дає подібного ефекту - близько 98% волосся більше не росте. Це ідеальний варіант для професійних плавців, Адже тіло, позбавлене волосся, збільшує швидкість ковзання по воді, що, в свою чергу, підвищує результат.

Лазерная эпиляция для мужчин

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ - ЦЕ НЕ БОЛЯЧЕ

Не можна забувати і про тих чоловіків, які страждають від алергії на засоби для гоління. Лазерна епіляція позбавить цього неприємного клопоту. Сама процедура не викликає ані алергії, ані подразнення. Діодний лазер Lumenis Light Sheer ET, який використовується в центрі «Люменіс», забезпечений системою охолодження, тому процедура безболісна, не пошкоджує шкіру і не викликає ніяких побічних ефектів.

СУЧАСНИЙ ЧОЛОВІК – ДОГЛЯНУТИЙ ЧОЛОВІК

Набридло просити кого-небудь поголити вам окантовку на потилиці чи під бородою? Лазерна епіляція - краще рішення для підтримки свого зовнішнього вигляду в порядку та економії часу.Зробивши лазерну епіляцію ви на тривалий час будете зберігати охайний вигляд, отже, будете привабливим та впевненим у собі.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ В «ЛЮМЕНІС» - ДЕШЕВШЕ

Відомо, що на чоловічому тілі досить багато ділянок, де хотілося б позбутися небажаного волосся. В «Люменіс» це врахували і подбали про те, щоб клієнтам було вигідно. На безкоштовної консультації наші фахівці ответять на всі Ваші питання щодо порядку проведення процедур лазерної епіляції, їх кількості та інтервалу межу ними, залежно від індивідуальних потреб клієнта. Чекаємо Вас у «Люменіс!»

Лазерная эпиляция подмышки

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ СПИНИ ТА ЖИВОТА
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
10 хв 220 грн 250 грн
30 хв 600 грн 680 грн
20 хв 720 грн 820 грн
40 хв 1300 грн 1490 грн
10 хв 310 грн 350 грн
10 хв 160 грн 180 грн
10 хв 190 грн 210 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури
ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ НА НОГАХ
Лазерна епіляція на обличчі
ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ РУК
ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ІНТИМНИХ ЗОН РОСТУ ВОЛОССЯ

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.70[10 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore