Лазерна епіляція для чоловіків вже стала звичною справою. В наш час чоловіки, як і жінки, хочуть бути доглянутими і виглядати привабливо. Адже еталони краси змінюються і сьогодні чоловіче тіло вважається гарним, коли на ньому не має волосся. Чоловіки все частіше демонструють своє тіло на сторінках журналів, в кліпах, на сцені різних шоу. Тим, хто займається подібною діяльністю, позбутися небажаного волосся на тілі допоможе найнадійніший і перевірений метод - лазерна епіляція. Жоден інший спосіб видалення волосся не дає подібного ефекту - близько 98% волосся більше не росте. Це ідеальний варіант для професійних плавців, Адже тіло, позбавлене волосся, збільшує швидкість ковзання по воді, що, в свою чергу, підвищує результат.

Лазерная эпиляция для мужчин

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ - ЦЕ НЕ БОЛЯЧЕ

Не можна забувати і про тих чоловіків, які страждають від алергії на засоби для гоління. Лазерна епіляція позбавить цього неприємного клопоту. Сама процедура не викликає ані алергії, ані подразнення. Діодний лазер Lumenis Light Sheer ET, який використовується в центрі «Люменіс», забезпечений системою охолодження, тому процедура безболісна, не пошкоджує шкіру і не викликає ніяких побічних ефектів.

СУЧАСНИЙ ЧОЛОВІК – ДОГЛЯНУТИЙ ЧОЛОВІК

Набридло просити кого-небудь поголити вам окантовку на потилиці чи під бородою? Лазерна епіляція - краще рішення для підтримки свого зовнішнього вигляду в порядку та економії часу.Зробивши лазерну епіляцію ви на тривалий час будете зберігати охайний вигляд, отже, будете привабливим та впевненим у собі.

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ В «ЛЮМЕНІС» - ДЕШЕВШЕ

Відомо, що на чоловічому тілі досить багато ділянок, де хотілося б позбутися небажаного волосся. В «Люменіс» це врахували і подбали про те, щоб клієнтам було вигідно. На безкоштовної консультації наші фахівці ответять на всі Ваші питання щодо порядку проведення процедур лазерної епіляції, їх кількості та інтервалу межу ними, залежно від індивідуальних потреб клієнта. Чекаємо Вас у «Люменіс!»

Лазерная эпиляция подмышки

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ СПИНИ ТА ЖИВОТА

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ НА НОГАХ

Лазерна епіляція на обличчі

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ РУК

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ІНТИМНИХ ЗОН РОСТУ ВОЛОССЯ

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.00[9 Голосів]