Лазерна епіляція ніг - це самий радикальний метод боротьби з ненависною, небажаною рослинністю на тілі. Подібний спосіб видалення волосся допоможе вам стати привабливішою та більш впевненою в своїй красі. Щоб завжди виглядати надзвичайно, сьогодні вже немає необхідності піддавати себе таким болючим і травматичним процедурам, як гоління або видалення волосся епілятором, воском, пінцетом. Механічна дія цих засобів виявляється не тільки на саме волосся, але й на навколишні тканини. В результаті виникає сухість шкіри, подразнення й алергічні реакції. Лазерна епіляція ніг - це метод, завдяки якому багато представниць прекрасної статі вирішили проблему зайвої рослинності, і численні відгуки це підтверджують.

лазерна епіляція ніг

Наші спеціалісти лазерної епіляції

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Лазерная епіляція ніг має чимало переваг, у чому можна переконатися, прочитавши відгуки жінок, які обрали цей спосіб. По-перше, подібний метод - неінвазивний. По-друге, за кілька сеансів впливу лазером вдається знищити всю рослинність на ногах на тривалий термін. Саме це і робить процедуру такою затребуваною. Ще одна незаперечна перевага - це безпека для шкіри та внутрішніх органів. Але щоб оцінити всі переваги даного методу, необхідно звертатися тільки до кваліфікованих фахівців з лазерної епіляції в Одесі. В центрі «Люменіс» працюють професіонали з вищою медичною освітою, використовується тільки новітнє безпечне обладнання та формуються доступні ціни на лазерну епіляцію.

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ НІГ: РЕЗУЛЬТАТ

Вже після першої процедури зникне тонке й ослаблене волосся, а жорстке стане помітно м'якше та світліше, Також зникне проблема багатьох жінок – вросле волосся. Після курсу процедур результат вас просто вразить - шкіра ніг стане гладенькою та ніжною, без опіків, почервоніння і подразнень. Це підтверджують відгуки жінок, які зробили лазерну епіляцію в Одесі. Ціни на лазерну епіляцію прийнятні та доступні для всіх верств населення. Звернувшись до центру «Люменіс», ви зможете уточнити кількість сеансів, яка потрібна для досягнення максимального результату, правила підготовки та рекомендації по догляду за шкірою після процедури. Всі консультації в нашому Центрі безкоштовні. І якщо порівняти вартість і зусилля, витрачені на позбавлення від небажаного волосся на ногах протягом 2 років, ціни на лазерну епіляцію виправдають отриманий результат.

Лазерна епіляція на ногах

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.12[21 Голосів]