Персонал центру лазерної епіляції та косметології «Люменіс» в Одесі буде дуже вдячний, якщо Ви залишите свої відгуки про відвідання нашого центру. Нам дуже важливо знати Вашу думку, адже від цього залежить організація роботи, оскільки діяльність центру завжди відштовхується від побажань клієнтів. Ми з задоволенням дізнаємося, якими би хотілося клієнтам бачити наші салони, які послуги додати і що поліпшити у сервісі. Залишайте свої побажання, ми будемо дуже раді прислухатися до Вас і втілити всі рекомендації у роботу.

Відгуки про лазерну епіляцію в Одесі в центрі «Люменіс» допоможуть новим клієнтам визначитися у виборі. Приділіть, будь ласка, кілька хвилин свого часу і розкажіть про свої враження від центру «Люменіс». Ви можете поділитися своєю думкою на сайті, а також у соціальних мережах і на порталах. Нам дуже важливо знати, який настрій залишився у Вас після відвідування нашого центру, оскільки ми намагаємося обслужити клієнтів на найвищому рівні.

У центрі «Люменіс» лазерна епіляція проводиться якісно і професійно. Відгуки клієнтів підтверджують, що процедури у нашому центрі відповідають всім вимогам клієнтів і проводяться відповідно до європейських стандартів стерильності і безпеки для здоров'я. Компанія «Люменіс» гарантує максимальний результат лазерної епіляції і чекає на своїх клієнтів, щоб зробити шкіру ідеально гладенькою і привабливою.


Додати відгук
Юля Свирида
11.03.2019, 15:15
Добрий день. Дякую всій команді Люменіс за вашу працю. Ви кращі, уважні, компетентні і завжди привітні. Ходжу на процедури з видалення волосся до Ганни. Яка ж вона молодець, делікатна і привітна. Адміністратор завжди запропонує дуже смачну каву та чай, приємно знаходитись в салоні. Часто бувають акції і знижки, це теж класно.Відчувається що працює команда, яка любить свою роботу. Величезне спасибі, успіхів компанії та процвітання.
Жанна Оніщук
07.03.2019, 16:39
Пройшла вже 7 процедур лазерної епіляції у фахівця Анастасії. Я навіть не очікувала, такого результату. Лазерна епіляція дійсно позбавляє від волосся і це не міф. Всім раджу. Просто потрібно зважитися один раз, а потім сам процес затягує. Дуже подобається салон. Кожен раз приходжу з задоволенням. І розташування зручне, і обстановка дуже приємна. Рекомендую Люменіс і лазерну епіляцію.
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Зона процедуры
РУКОЯТКА ET
РУКОЯТКА DESIRE
+ Добавить
Далі
Салон
Show list salon
Приморський
Записаться
+ Добавить