Лазерна епіляція пахв - найкращий метод видалення волосся в цій зоні. Процедура дуже затребувана у юнаків і дівчат, у жінок і у чоловіків. Словом у всіх, хто веде активний спосіб життя і не збирається витрачати свій час на непотрібні дії. Ви оціните переваги методу лазерної епіляції відразу ж, оскільки результат буде помітний вже після першої процедури. Близько 20% волосся випадає повністю, а решта, в «сплячих цибулинах», уповільнюють своє зростання. До того ж, ви рятуєтеся від неприємного запаху.

лазерна епіляція пахв

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

ЧОМУ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ЛАЗЕРНУ ЕПІЛЯЦІЮ ПАХВ?

Лазерна епіляція пахв - найбільш результативна в порівнянні з іншими зонами, тому що шкіра там біла і ніжна, а волосся темне й жорстке. Оскільки діодний лазер впливає на темне волосся, то за один сеанс руйнується максимальна кількість фолікул. Період зростання волосся збільшується, що дозволяє скоротити загальну кількість процедур, а інтервал між ними збільшити. Все це дає можливість тривалий час не згадувати про докучливе волосся в цій зоні.

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ ПАХВ В «ЛЮМЕНІС»

Зона пахв достатня чутлива. Діодний лазер Lumenis Light Sheer ET, що використовується в нашому Центру, забезпечений системою охолодження. Це дозволяє проводити процедуру максимально комфортно для клієнта. Відсутність побічних явищ і подразнення є головною перевагою даного методу. Лазерна епіляція в «Люменіс» тепер доступна всім. Забудьте про рукава в жаркий період року. Ваші руху ніщо не сковує, вашій шкірі забезпечена свіжість, вона гледенька. І, впевненість в собі - гарантована!

Лазерна епіляція рук

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.83[3 Голосів]