Лазерна епіляція рук - Ваш відмінний вибір надійного методу видалення небажаного волосся. Гладенька шкіра рук - важлива складова бездоганного жіночого образу. Адже, якими б доглянутими не були руки, волосся на них можуть зіпсувати загальне враження. Лазерна епіляція допоможе Вам позбутися комплексів, дозволить носити одяг без рукавів, не соромлячись своїх ручок, а, навпаки, вважаючи їх предметом Вашої гордості й заздрості оточуючих. Процедура лазерної епіляції рук в центрі «Люменіс» проводиться за допомогою діодного лазера останнього покоління Lumenis Light Sheer ET, тому клієнт не відчуває дискомфорту, побічні явища не виникають. Алергічні реакції, подразнення, вросле волосся виключені. Висококваліфіковані фахівці центру «Люменіс» дають гарантію якості своєї роботи.

лазерна епіляція рук

Наші спеціалісти лазерної епіляції

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІСЛЯПРОЦЕДУРНОГО ПЕРІОДА

Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту протягом 3 днів після процедури лазерної епіляції
Використовувати зволожуючи засоби, таки як «Пантенол» чи «Бепантен»
Протягом 14 днів після процедури утримуватись від відвідування солярія та перебування під прямим сонячним промінням. Наносити сонцезахисні засоби
Протягом 48 годин після процедури не відвідувати сауну, лазню, не приймати гарячу ванну/душ, не купатися в басейні чи відкритих водоймах

ГЛАДЕНЬКА ШКІРА РУК - ЦЕ РЕАЛЬНО!

Руки є найменш чутливою ділянкою тіла, в зв'язку з чим процедура безболісна й абсолютно нешкідлива. Лазерна епіляція рук актуальна як для жінок, так і для чоловіків. В «Люменіс» Ви можете вибрати варіант цієї послуги відповідно до Ваших індивідуальних потреб. Це може бути зона від кисті до ліктя, або від ліктя до плеча, або вся поверхня руки. «Люменіс» подарує Вашим рукам красу і ніжність!

Лазерна епіляція рук