Зайвий волосяний покрив на тілі викликає дискомфорт і почуття невпевненості в собі. Зробити своє тіло привабливим легко, вдавшись до найпрогресивнішого та найнадійнішого методу видалення небажаного волосся - до методу лазерної епіляції. Волосся на таких ділянках тіла як спина, крижі, плечі, грудна клітка виглядають неестетично, викликають підвищене потовиділення, а позбутися їх в домашніх умовах і з хорошим результатом неможливо. Процедура лазерної епіляції на сьогоднішній день стала доступною для всіх. Цей метод не має побічних явищ, не пошкоджує і не дратує шкірний покрив, а ефективність його становить близько 98%. Жоден з існуючих способів видалення волосся на тілі не був ще таким комфортним і результативним.

лазерна епіляція спини в Одесі

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ НЕБАЖАНОГО ВОЛОССЯ

Лазерна епіляція на цих ділянках тіла є найбільш трудомісткою за рахунок великої зони обробки . До того ж волосся тут щільніше й густіше, ніж будь-де. Діодний лазер Lumenis Light Sheer ET, що застосовується в нашому центрі, оснащений системою охолодження. Це зводить до мінімуму дискомфортні відчуття під час сеансу. Клієнтам з низьким больовим порогом процедуру можна проводити з використанням знеболюючих засобів. C кожним наступним сеансом випадає близько 20% волосся, а зростання того, що залишилось в «сплячих» цибулинах – сповільнюється. Воно стає тоншим і рідшим. Ви позбавлені дискомфорту та незручностей, а Ваше тіло тепер в ідеальному порядку!

Лазерна епіляція спини та живота

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 5.00[1 Голосувати]