Спасибі всім клієнтам, які відвідали наш центр і залишили відгуки про лазерну епіляцію в Харкові. Колективу «Люменіс» дуже важливо знати про Ваші враження, щоб робити діяльність центру ще краще. Ми приділяємо велику увагу не тільки якості процедур, а й сервісу, прагнучи до того, щоб клієнту було максимально комфортно.

Видалити небажане волосся у центрі «Люменіс» Ви можете за допомогою найсучасніших і досконалих діодних лазерів LUMENIS Light Sheer DESIRE і LUMENIS Light Sheer EТ. Ці апарати були обрані нами, керуючись критеріями безпеки та ефективності. Процедури, проведені на діодних лазерах, дають найкращі результати, проходять безболісно і не викликають негативних наслідків.

Апарат LUMENIS Light Sheer DESIRE забезпечений вакуумної технологією, яка дозволяє домогтися максимально можливого результату. Кращою на сьогоднішній день є вакуумна лазерна епіляція в Харкові. Відгуки клієнтів підтверджують, що така процедура більш ефективна, ніж на інших апаратах.

Колектив центру «Люменіс» буде вдячний, якщо Ви поділитеся своїми особистими враженнями про відвідання нашого центру і про саму процедуру. Це буде корисно для клієнтів, а нам завжди приємно почути теплі слова на свою адресу. Пишіть на сайті або у соціальних мережах, дякуємо за Ваш вибір і довіру до нашої компанії.


Додати відгук
Людмила
30.04.2022, 16:02
Была в харьковском Люменисе на Максимилиановской. Очень довольна качеством! Такие молодцы, что открылись даже во время войны, вы просто спасение! И отдельное спасибо мастеру и администратору, очень приятные девушки! У вас прекрасная атмосфера даже в такое тяжелое время! Приду к вам ещё, надеюсь, уже в мирное время :)
Юля
05.06.2020, 16:21
Сделала 4 процедуры лазерной эпиляции в Центре Люменис на Максимилиановской, мне безумно понравилось. Вежливый, приветливый персонал. Врачи профессионально подходят к своей работе и располагают к себе приятными разговорами.Результат от лазерной эпиляции заметен был после первой процедуры.После четвёртой процедуры волос осталось очень мало.Я делаю процедуру на вакуумном аппарате.Процедуры проходят безболезненно, комфортно,быстро.Сервис на высшем уровне.Сразу заметна забота о клиент.Очень понравился подход к каждому клиенту, приветливый и внимательный персонал. За день до приема было смс оповещение. Администраторы всегда подберут удобное время для записи, за неделю до рекомендованной даты напоминают о предстоящей процедуре. В самом центре очень уютно и стерильно. Сразу при входе просят надеть бахилы, меряют температуру, дезинфицируют руки.Удобное расположение в центре города.Я всегда рекомендую Люменис всем знакомым и друзьям.
Леся Барановська
07.03.2019, 16:35
Я вже закінчила курс лазерної епіляції і дуже задоволена. Результат ідеальний, шкіра гладенька, ніколи не було ніяких побічних ефектів. Єдине, що можу сказати, під час процедури є певні неприємні відчуття, але я до цього ставлюся нормально. А можливо, це особисто моє сприйняття, а у інших людей не так. В цілому залишилися найкращі враження про сам салон. Ввічливий, усміхнений персонал, дзвонять напередодні, нагадують про процедуру. І завжди акції, розіграші якісь. Це здорово. Дуже легка, весела атмосфера. Рекомендую «Люменіс» всім-всім.
Дана Романюк
05.02.2019, 13:35
Дуже сподобалось обслуговування. Адміністратор - сама люб'язність. Це була перша процедура лазерної епіляції в моєму житті, але я не боялась, тому що мені подруга все докладно розповіла і ще порадила конкретного лікаря Єлизавету Аркадіївну, вона сама у неї обслуговується. Про результат поки нічого не можу сказати, але сама процедура пройшла досить комфортно, а Єлизавета Аркадіївна - красуня, розумниця й неймовірно приємна людина. Все сподобалося, буду і надалі робити процедури саме тут. Дякую персоналу за роботу.
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Зона процедуры
РУКОЯТКА ET
РУКОЯТКА DESIRE
+ Добавить
Далі
Салон
Show list salon
Наукова
Пушкінська
Записаться
+ Добавить