Дорогі наші клієнти, дякуємо, що обираєте нас, ми дуже цінуємо Вашу довіру і Ваш вибір.

Залиште, будь ласка, відгук стосовно процедур, які Ви робили в нашому Центрі. Ви можете висловити свої враження або на цій сторінці, або в будь-якій нашій групі в соціальних мережах. Нам буде приємно прочитати Ваші відгуки про лазерну епіляцію в Києві, Ваша думка також буде дуже корисною для інших клієнтів. А ми зробимо все можливе, аби час, проведений в Центрі лазерної епіляції та косметології «Люменіс», запам'ятався позитивними емоціями та чудовими результатами від процедур.

В пошуках кращого обладнання ми ретельно проаналізували всі існуючі лазерні технології. Ми переконалися в тому, що на сьогоднішній день найбільш ефективними та безпечними системами для видалення небажаного волосся є діодні лазери останнього покоління LUMENIS LightSheer ET, LUMENIS LightSheer DESIRE та LUMENIS LightSheer DUEТ. Тому ми придбали саме ці системи. Не втрачайте дорогоцінний час - просто довіртеся професіоналам «Люменис»!

Читайте відгуки наших клієнтів і залишайте свої. Вони важливі для тих, хто ще не наважився на лазерну епіляцію, а також для нас - щоб постійно вдосконалюватись у своїй роботі.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

https://www.youtube.com/embed/Mw9dQ8naMMI?rel=0&autoplay=1&mute=1

Нам дуже важлива ваша думка, адже виконання ваших бажань - ось мета нашої роботи!

Kirshucka

Оксана Киршицька

Роблю лазерну епіляцію 4-х зон в салоні на ст.м. Голосіївська. Результатом цілком задоволена. Кожною наступною процедурою результат все очевидніший. Персонал привітний, працюють професіонали, високий рівень обслуговування. Постійно діючі знижки приємно радують.

12 июл. 2016 г.

Masanovec

Tanya Masanovetc

Хорошее качественное обслуживание. Компетентный персонал. Пока только делала 2 процедуры. Планирую перейти на полное обслуживание. Надеюсь они оправдают доверие ....

5 апр. 2017 г.

Stefanovskay

Анастасия Стефановская

Сделала уже 3 процедуры лазерной эпиляции в Люменис. Очень довольна и обслуживанием в центре и результатом. Конечно после 3х процедур часть волос еще осталась, но скорость их роста замедлилась в разы! Очень нравится, что салоны сети удобно расположены (легко добраться и на машине и от метро всего пару шагов), и ни разу не пришлось ждать - прием всегда начинается вовремя. Специалисты вежливые и деликатные. Однозначно буду продолжать курс эпиляции.

28 мар. 2017 г

Simonova

Albina Simonova

1.удобное расположение,не приходится долго искать 2. очень приветные, заботливые,приятные специалисты и администраторы 3. процедура практически без болезненная + на следующий день администратор звонит и спрашивает о вашем самочувствии, что очень приятно удивило!!=)

27 мар. 2017 г.

Kyselova

Kateryna Kyselova

High quality service, reasonable prices. Keep it up!

27 апр. 2017 г.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.58[103 Голосів]

Лазерна епіляція відгуки


Додати відгук

Коментарі  

Анюта
+3 #3 Анюта 26.02.2019, 15:28
Спасибо БОЛЬШОЕ, Катерине Мельник с Палаца Спорта за процедуру, очень скромный и простой человек с професиональным подходом! Ни сикунды дискомфорта, а я междупрочим пришла на глубокое бикини и очень боялась..... еще раз спасибо :*
Цитата
Наталья Король
+1 #2 Наталья Король 05.02.2019, 12:17
Делала эпиляцию 3-х зон 04.02.2019 на Севастольской площади. Очень замечательная смена была, я пришла без настроения ушла с настроением))) И администратор внимательная, приветливая и специалист лазерной эпиляции Анна на своем месте, я получила максимальное внимание. Спасибо огромное.
Цитата
Инна Павловловна
+1 #1 Инна Павловловна 19.12.2018, 11:10
Огромное спасибо Алене Петровне! Замечательный специалист! Золотые руки!
Цитата