консультація педіатра

Педіатрія - це медичний напрям, який займається фізичним та психо-емоційним розвитком дитини від народження до 18 років. Здорова дитина - найбільше щастя для батьків і тому вкрай важливо вже з перших днів життя малюка консультуватися з досвідченим фахівцем.

Складність професії педіатра полягає в тому, що на відміну від вузьких фахівців, які лікують якийсь один орган, педіатр стежить за всім організмом. Крім того, всі структури тіла стрімко ростуть і змінюються. Завдання лікаря полягає у визначенні правильного розвитку, відповідності фізичного і розумового стану віковим параметрам, а також у своєчасному виявленні патологій.

Найважливішим і потребуючим особливої уваги є перший рік життя малюка. У цей період необхідна консультація педіатра 1 раз на місяць, навіть якщо нічого не турбує, якщо ж з'являються якісь проблеми, то слід звернутися до фахівця негайно.

Консультація педіатра в Києві

Кваліфікована допомога педіатра в Києві за доступною ціною в центрі «Люменіс» забезпечить батькам спокій за здоров'я свого чада. Прийом проходить у приємній атмосфері, ненав'язливо і позитивно, викликаючи у малюка тільки позитивні емоції.

У нашому центрі діють комплексні профілактичні програми для дітей різних вікових груп, які допоможуть вчасно виявити або виключити наявність патологій. Вони включають у себе лабораторні, інструментальні та ультразвукові обстеження, огляд та консультацію педіатра.

https://www.youtube.com/embed/Y6Q727J2TP0?rel=0&autoplay=1&mute=1

Навіщо потрібна консультація педіатра

Молодим батькам необхідна допомога в наступних питаннях:

 • грудне вигодовування, його частота і тривалість
 • вибір дитячого харчування, сумішей, першій прикорм
 • контроль показників зросту і ваги, які є найважливішими на першому році життя
 • організація режиму сну, прогулянок, купання
 • контроль розвитку моторики, рефлексів, розуміння дитиною мови, здатність зосередитися, виконати прохання, повторити рухи (наприклад, поплескати в долоні)

Наші фахівці проводять спостереження за розвитком внутрішніх органів дитинчати, огляд шкірних покривів, перевірку серцебиття, пальпацію черевної порожнини. Проводиться консультація батьків з питань профілактики і лікування захворювань, своєчасне виявлення інфекційних і запальних процесів, будь-яких відхилень від норми, призначення коректної діагностики та лікування.

Педіатр також встановлює графік вакцинацій (нерідко він буває індивідуальним, залежно від особливостей організму малюка).

Відомо, що у перші кілька років життя дитячий організм схильний до специфічних хвороб, до них відносяться:

 • кашлюк
 • свинка
 • вітрянка
 • краснуха
 • скарлатина
 • дифтерія
 • поліомієліт

Ці захворювання можуть викликати дуже серйозні ускладнення, тому так важлива вакцинація. Якщо за медичними показаннями дитина не була щеплена вчасно, то є ризик, що хвороба буде протікати у важкій формі. При перших же симптомах потрібно негайно звернутися до педіатра.

Особливим в житті і та розвитку є період статевого дозрівання, тобто підлітковий вік. На цьому етапі складно і батькам і самому підлітку, адже в його організмі відбуваються колосальні зміни, які відображаються на фізичному і психічному стані. Тут важливо контролювати емоційний і гормональний фон, дитина може збитися з режиму сну або харчування, різко набрати або втратити вагу, можуть з'явитися неадекватні поведінкові реакції. Консультація педіатра, а можливо, і дитячого психолога, допоможе родині легше впоратися з цим непростим періодом.

Чому в перший рік потрібно відвідувати педіатра регулярно

Одне із завдань педіатра - навчити батьків правильному догляду за малюком, профілактиці захворювань і розповісти про фізіологічні особливості дитячого організму. Коли молода мама повертається додому з пологового будинку, закінчуються привітання і проходить ейфорія, батьки, особливо первістка, часто розгублюються. Як організувати режим дня, як правильно годувати, купати, як справлятися з плачем - на ці та інші питання нададуть відповідь наші досвідчені педіатри і дадуть рекомендації мамі і татові, як створити оптимальний розпорядок і простір для дитини, які будуть сприяти здоровому розвитку.

Які захворювання лікує педіатр

 • застуду, грип,ГРВІ
 • алергічні захворювання, деякі види дерматитів
 • хвороби органів дихальної системи (нежить, ангіну, бронхіт, пневмонію)
 • паразитарні захворювання, порушення роботи органів шлунково-кишкового тракту
 • інфекційні захворювання

При необхідності будуть дані направлення до вузьких спеціалістів - гастроентеролога, ортопеда, невропатолога, логопеда і т.інш.

Педіатр також може призначити малюкові масаж, лікувальну гімнастику або плавання. До речі, ці корисні процедури благотворно відбиваються не тільки на фізичному, але і на емоційному розвитку дитини.

Педіатр також може призначити малюкові масаж, лікувальну гімнастику або плавання. До речі, ці корисні процедури благотворно відбиваються не тільки на фізичному, але і на емоційному розвитку дитини.

огляд у педіатра

У яких випадках необхідно звернутися до педіатра

Найчастіше батьки впадають у розгубленість, якщо поведінка або стан малюка відхиляється від норми.

Слід звернутися до фахівця при наявності таких симптомів, як:

 • температура вище 39°С
 • слабкість, сонливість, апатія та відсутність апетиту
 • тривалий плач
 • головний біль
 • нудота і блювота
 • порушення стулу, здуття, болі у животі
 • висипання на голові, тілі, кінцівках
 • ознаки ГРВІ (нежить, закладеність носа, біль у горлі, вухах, кашель)
 • поява хрипів або сиплий голос без інших ознак ГРВІ
 • судоми, порушення координації рухів
 • будь-які інші стани, які викликають занепокоєння у дитини і батьків

Виклик педіатра додому в Києві

У нашому центрі Ви можете замовити таку послугу, як виклик педіатра додому. Якщо з якихось причин Вам з дитиною незручно приїхати до медичного центру «Люменіс», педіатр проведе огляд, а також обстеження на дому. Наші фахівці також проводять на дому збір аналізів і інфузійну терапію (уколи, крапельниці).

Переваги центру «Люменіс»

Досвідчені фахівці зі стажем роботи в педіатрії більше 20-ти років
Прогресивні методи обстеження і діагностики з використанням сучасної апаратури європейського виробництва
Дотримання медичних протоколів відповідно до світових стандартів
Гарантія стерильності, коректності та конфіденційності прийому
Довірча і комфортна для дитини атмосфера
Європейський сервіс
Доступна вартість послуг
Програми лояльності для нових та постійних клієнтів
 

Чому клієнти обирають центр «Люменіс»

Для кожного етапу розвитку дитячого організму характерні певні фізичні та емоційні особливості. Наші кваліфіковані педіатри вичерпано розкажуть батькам про всі тонкощі вікової психології та фізіології, це допоможе зберегти контакт з дитиною (адже нерідко мами не розуміють, як впоратися з дитячими істериками і примхами), а також підкажуть правильний напрям спільної з дитиною діяльності.

Ми приділяємо кожному маленькогму пацієнтові та його батькам достатньо часу, тривалість прийому становить не менше 30 хвилин. Результати прийому видаються батькам на руки у роздрукованому вигляді, а також зберігаються в електронній базі нашого медичного центру.

Ми чекаємо на Вас у центрі «Люменіс» і гарантуємо якісні методи діагностики, найсучасніші і коректні методи лікування, а також детальні консультації лікарів-педіатрів з великим практичним досвідом роботи.

Записуйтеся по телефону або заповнюйте форму на сайті - наші менеджери зв'яжуться з Вами в лічені хвилини і запропонують оптимальний для Вас час прийому.

Педіатр приймає за адресою:

Софіївська Борщагівка, "ЖК Софія", вул. Боголюбова, 40; тел.: 0682626622

Ціни на послуги педіатра

Тривалість
Зона процедури
Ціна
Закрити
Видалити все
Запис на прийом
Назад
Замовити дзвінок
Ім'я*
Контфктный телефон*
Салон*
Салон
Show list salon
Загальна сума:
Далі
Відправити

Популярні питання та відповіді

Чи варто робити вакцинацію? show list

Вакцинація - єдиний надійний спосіб придбання імунітету від небезпечних інфекційних захворювань. Саме завдяки винаходу вакцин, світ поборов такі страшні дитячі інфекції, як поліомієліт, кашлюк, дифтерія та багато інших. Є ряд протипоказань і обмежень до вакцинації, про які Вам може повідомити лікар-педіатр після ретельного рутинного огляду дитини, який є обов'язковим перед проведенням будь-якої вакцинації.

Як підготувати дитину в садок, школу? show list

Обов'язковим є огляд педіатра та скринінг стану здоров'я і розвитку дитини, при необхідності, проведення лабораторних аналізів і консультації вузьких фахівців. Перед вступом до дитячого навчального закладу необхідно оформити довідки певних форм, які після огляду надає лікар-педіатр.

Чи шкідливі антибіотики для дитини? show list

При станах, що вимагають прийому антибіотиків, шкідливість антибактеріальних препаратів набагато нижче, ніж їх користь та ефективність у подоланні хвороб. Прийом антибіотиків необхідний для лікування, але далеко не всіх захворювань і не у всіх випадках, тому призначати препарати даної групи може тільки лікар після огляду і консультації.

Чи можна вилікувати застуду (ГРВІ) вдома? show list

Гострі респіраторні вірусні інфекції можуть відрізнятися за виникненням і тяжкості перебігу. Лікування багатьох вірусних інфекцій можливо вдома, але тільки з дозволу лікаря. Педіатр може проконсультувати батьків у клініці, або онлайн, надати основні рекомендації по лікуванню і дозволити залишатися дитині вдома під наглядом батьків. Основою домашнього лікування є прямий, довірчий контакт між батьками і лікарем, а також постійний контроль педіатра за станом дитини.

Як запобігти частим хворобам дитини, яка відвідує дитячий садок або школу? show list

Щоб придбати природний стійкий імунітет до деяких хвороб, дитина повинна заразитися ними і виробити власні антитіла. Часті вірусні захворювання у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку є нормою, якщо кількість випадків захворюваності не перевищує 2-ух разів на рік. Якщо ж хвороби виникають занадто часто, кожен з випадків протікає складно і вимагає тривалого відновлення, необхідно звертатися до лікаря, який надасть рекомендації щодо правильного харчування і режиму дня, обстежує стан здоров'я і, при необхідності, призначить препарати, які будуть зміцнювати імунну систему малюка.

Чи може штучне вигодовування повністю замінити природне? show list

Грудне вигодовування дитини до 2-х років є золотим стандартом за рекомендаціями ВООЗ. Але є ряд станів, при яких мати не може годувати, або дитина не може сприймати материнське молоко. При виникненні такої ситуації, адаптовані дитячі молочні та безмолочні суміші, які містять усі необхідні вітаміни та мікроелементи для повноцінного насичення і розвитку дитячого організму, здатні замінити грудне молоко.


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться