Люменис

ПедикюрShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
90 хв 800 грн
90 хв 700 грн
90 хв 450 грн
40 хв 250 грн
60 хв 350 грн
120 хв 700 грн
60 хв 550 грн
від40 хв 300 грн
МанікюрShow more

Центр, в якому проводять процедури:

Доглянуті руки, акуратні нігті - візитна картка сучасної людини, адже охайний зовнішній вигляд є одним з факторів успіху в суспільстві. Ціни на манікюр у Києві доступні і сьогодні не тільки жінки, а й чоловіки із задоволенням відвідують майстрів нігтьового сервісу. У центрах «Люменіс» фахівці виконують якісний педикюр, а також наносять будь-яке покриття за бажанням клієнта.

Нігті потребують догляду, так само як шкіра і тіло. Ми пропонуємо обрізний та апаратний види манікюру та педикюру, догляд за кутикулою, шліфування стоп. Щоб підтримувати задовільний стан нігтьової пластини, рекомендується довіряти турботу про нігті професіоналам. Самостійні спроби можуть викликати інтенсивне зростання кутикули, вростання нігтів, їх ламкість і розшарування, гіперкератоз. Тому оптимальним рішенням буде візит до фахівця. Ціни на педикюр і манікюр зовсім невисокі, тож кожен може собі дозволити раз на місяць пройти процедуру, щоб утримувати руки і ноги у порядку.

Наші майстри також пропонують клієнткам нарощування нігтів і усі види покриття, а також блискітки, втиркі, наклейки, розпис, французький манікюр. Вартість буде залежати від обраного варіанту. Приходьте до центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс», адже гарні нігті - це та сама деталь, яка підкреслить і завершить бездоганний образ.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.78[16 Голосів]