banner banner
Ця акція завершена. Але у нас є для вас інші приємні пропозиції!

Тільки два дні знижка 30% на лазерну епіляцію!

Освіжаючі знижки вже в Харкові! 29 і 30 липня приходьте в центри «Люменіс» і робіть лазерну епіляцію будь-якої зони зі знижкою 30%. Не відмовляйте собі в задоволенні вигідно підготуватися до відпустки - акція поширюється як на одну, так і на декілька зон. Запишіться зараз, щоб встигнути забронювати час в зручному для вас центрі.

Процедури проводяться на апаратах Lumenis LightSheer, які вважаються «золотим стандартом» лазерної епіляції. Ніяких обмежень за фототипом шкіри! Без почервоніння, подразнення та врослого волосся! Один курс - і ви забудете про небажане волосся на кілька років. Вибирайте рукоятку, якою буде проводитися сеанс - ЕТ або HS. Лазерна епіляція проходить швидко, комфортно і ефективно. Для ніжної оксамитової шкіри вам знадобиться 8-10 сеансів. Під час процедури використовуються одноразові індивідуальні витратні матеріали.

Заповнюйте швидше форму та відправляйте заявку, акція триватиме лише два дні!
bg2mob

умови акції

1 Акція діє в центрах “Люменіс” м. Харків з 29.07.2021 р. по 30.07.2021 р.
2 Акційна знижка діє на лазерну епіляцію Lumenis LightSheer рукоятками ET та HS (вакуумна).
3 Акційна знижка діє тільки за умови заповнення форми, відправки заявки та попереднього запису на процедуру.
4 Акційна знижка не підсумовується з іншими акційними пропозиціями та купонаторами.
bgformmob

Фахівці рекомендують лазерну епіляцію

Існує поширений міф, нібито епіляція лазером може зашкодити здоров'ю. Ця думка абсолютно нічим не підтверджена, і походить від нерозуміння принципу роботи лазера. Світловий промінь апарату впливає виключно на пігмент меланін, який знаходиться в волосяних фолікулах. Навколишні тканини і органи ніяк при цьому не зачіпаються. Якщо на шкірі є родимки, майстер зафарбовує їх спеціальним олівцем. Під час процедури надягаються окуляри для захисту очей.

Потужність лазера виставляється індивідуально так, щоб сеанс пройшов комфортно. Фолікул видаляється повністю, саме тому після лазерної епіляції проблема врослого волосся більше не турбує.

Завдяки інноваційній системі вакуумного наближення (HS) та вбудованій сапфіровій лінзі для охолодження шкіри (ET), епіляція на апаратах Lumenis LightSheer проходить комфортно навіть на найделікатніших ділянках тіла.

Протягом декількох днів після першої процедури ви помітите зміни на краще. Частина небажаного волосся випаде відразу, а решта буде тонким і м'яким. Для досягнення стійкого результату на кілька років ми рекомендуємо дотримуватися призначеного графіка процедур та інтервалу між ними.

Процедуру проводять кваліфіковані фахівці лазерної епіляції з медичною освітою.

до кінця акції залишилося
Дні
:
Години
:
Хвилини
:
Секунди