record_mob
Міжнародна мережа клінік лазерної епіляції та косметології - «Люменіс»
medals
Час роботи: щодня
clock с 9:00 до 21:00
За попереднім записом
clock с 7:00 до 23:00

Сертифікати різного номіналу
на всі послуги центрів

Шукаєте
найкращий подарунок?
Хочете порадувати близьку людину?
Сертифікат “Люменіс” - ідеальний подарунокна будь-яке свято!
Термін дії сертифікатів 1 рік.
Сертифікати обміну та поверненню не підлягають.
Доставка сертифікатів номіналом 500, 1000 та 2000 грн у вибраний Вами центр здійснюється наступного дня після бронювання, крім неділі.
Доставка сертифікатів будь-якого іншого номіналу - від двох днів.

Подарунок, що подобається всім!

Всім знайома проблема - як вибрати дійсно оригінальний, корисний та приємний презент? Рішення є! Подарункові сертифікати «Люменіс» припадуть до душі кожному, незалежно від інтересів і захоплень. Вони будуть доречні в якості знака уваги близькій людині, колезі, родичу. Подарувати сертифікат на лазерну епіляцію та косметологію можна на честь будь-якої урочистої події. Адресат зможе вибрати необхідні послуги на суму сертифіката, та пройти процедури в зручний час. «Люменіс» - з турботою про вас і вашу красу!

Які процедури можна пройти за сертифікатом:
Лазерна епіляція - сеанси проводяться на сучасному обладнанні Lumenis LightSheer Desire. Апарат ефективно вирішує проблему врослого волосся, оснащений системою вакуумного посилення і охолоджуючої сапфіровою лінзою. Найбільш безпечний і ефективний спосіб видалення небажаного волосся навіть з найделікатніших ділянок тіла.
Ендосфера терапія - безопераційна, безболісна, методика корекції фігури, що не має протипоказань. Ефективна також в якості профілактики від варикозного розширення вен. Інноваційний італійський апарат Ендосфера (Endospheres therapy), який раніше був доступний тільки клієнтам елітних зарубіжних клінік, сьогодні представлений у нас.
Косметологія (ручна) - різноманітні процедури догляду для шкіри обличчя, масаж, чистка, пілінги, карбоксітерапія дбайливо допоможуть підтягнути, очистити, освіжити шкіру.
Косметологія (апаратна) - найсучасніші методи косметології (плазмоліфтінг, кріоліфтинг, мезороллер, мікрострумова терапія тощо) до послуг тих, хто хоче милуватися своєю молодістю та красою довгі роки.
Масаж - різні його види, включаючи спортивний, антицелюлітний, класичний та інші, допоможуть розслабити або привести в тонус м'язи, скинути вагу і відчути себе гармонійно.

У наших центрах працюють сертифіковані фахівці з медичною освітою, які враховують особливості вашого організму при призначенні процедур, рекомендуючи найбільш ефективні. У салонах «Люменіс» суворо дотримуються правила асептики й антисептики, приміщення й поверхні кварцуються та обробляються дезінфікуючими засобами після кожного клієнта.
Ми завжди раді бачити вас в наших центрах!