banner banner
Ця акція завершена. Але у нас є для вас інші приємні пропозиції!
встигни купити з
ВЕЛИКОЮ
знижкою
Дні
:
Години
:
Хвилини
:
Секунди

зроби лазерну епіляцію трьох зон за суперціною!

Не відмовляйте собі в маленьких радощах! Коли хочеться всього й одразу, скористайтеся весняною пропозицією від мережі центрів лазерної епіляції «Люменіс». Найпопулярніший комплекс «глибоке бікіні + пахви + ноги повністю» за суперціною - всього 2021 грн. Процедура проводиться на лазері LightSheer Desire - комфортно, безпечно та ефективно. Результат помітний вже після першого сеансу!

умови акції

1 Акція діє у мережі центрів “Люменіс” з 1.04.2021 р. по 30.04.2021 р.
2 Знижка діє на лазерну епіляцію трьох зон, проведених за одне відвідування.
3 Знижка діє на лазерну епіляцію глибокого бікіні, пахв та ніг повністю.
4 Акція не сумується з іншими акційними пропозиціями та купонаторами.
5 Знижка діє на лазерну епіляцію рукояткою HS.
6 Тільки за попереднім записом.

Діодний лазер Lumenis LightSheer Desire

  • Сучасне обладнання виробництва США та Ізраіль;
  • Квалифіковані спеціалісти з медичною освітою;
  • Приємні ціни, акції та бонусна програма для того, щоб зробити ціну на курс ще більш доступною;
  • Ефективна та комфортна епіляція будь-якої зони тіла – в тому числі, й найделікатніших.
  • Салоны «Люменіс» знаходяться поруч з вами. Вибирайте свій та бронюйте зручний час для процедури!

Діодний лазер Lumenis LightSheer Desire

Ми використовуємо тільки сертифіковане обладнання від лідируючих світових виробників. Процедура виконується на апараті Lumenis LightSheer DESIRE. Модель оздоблена двома насадками, призначеними для епіляції різних ділянок тіла. Рукоять ЕТ завдяки сапфіровой оптиці робить сеанс комфортним навіть без знеболювання, а рукоять HS з можливістю великого покриття значно прискорює проведення процедури. Ефективна та безпечна лазерна епіляція в центрах «Люменіс»! Якщо ви вирішили робити лазерну епіляцію, ознайомтеся з правилами підготовки до процедури.

За два тижні до дати сеансу необхідно обмежити перебування на сонці. При виході на вулицю використовуйте сонцезахисний крем SPF50. Це необхідно для того, щоб уникнути появи пігментації після процедури. Волоски в зоні видалення можна тільки голити, користуватися пінцетом або робити депіляцію воском не можна. Адже в цьому випадку буде вилучений також фолікул, що зробить лазерну епіляцію неможливою. В день напередодні процедури волоски в зоні передбачуваної епіляції необхідно поголити

На консультації фахівець розповість про можливі протипоказання до процедури. Якщо ви приймаєте будь-якого роду лікарські препарати, повідомте про це. Діодний лазер Light Sheer DESIRE дуже ефективний для епіляції темного й світлого, а також тонкого волосся. Він безпечний для смаглявої шкіри. Індивідуальні настройки апарату дають можливість точно визначити потужність для кожного клієнта, уникнувши опіків і дискомфорту. Під час лазерної епіляції вплив йде тільки на фолікул, не зачіпаючи сусідні тканини і органи.