Центр лазерної епіляції на Позняках - це ще одна філія найбільшої в Україні мережі Центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс». Зручне розташування поруч зі ст. метро Позняки по вул. Гришка, 4а,  дозволить Вам не втрачати дорогоцінного часу й отримати весь комплекс послуг по догляду за обличчям і тілом в одному місці.

https://www.youtube.com/embed/4w42fdKFxBE?rel=0&autoplay=1&mute=1

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ В ЦЕНТРАХ «ЛЮМЕНІС» - ВАШ КРАЩИЙ ВИБІР

Лазерна епіляція в наш час стала доступною для кожного. Цей метод видалення небажаного волосся на тілі та обличчі виправдав себе, в першу чергу, своєю високою ефективністю. Діодні лазери Lumens Light Sheer ET і Lumens Light Sheer Desire, що використовуються в Центрах «Люменіс» - стали справжнім проривом в сфері лазерної епіляції. За їх допомогою процедура стала швидкою, бажаний ефект досягається за мінімальну кількість сеансів, а результат перевершує всі очікування. В нашому Центрі Ви зможете зробити лазерну епіляцію на всіх зонах тіла - ногах, руках, в зоні бікіні, спині, животі й на обличчі. Також, ми пропонуємо цю послугу і для чоловіків.

лазерна епіляція ппередпліччя

Наш колектив на ст. м. Позняки

Запись к специалисту

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Лазерна епіляція має величезну кількість переваг перед іншими методами боротьби з небажаними волоссям. Процедура практично безболісна, безпечна для здоров'я, не викликає ускладнень і побічних ефектів та дозволяє позбутися від докучливих волосків на довгий термін. Обирайте найпрогресивніший метод і Ви забудете про вросле волосся, пошкодження на шкірі та нескінченне гоління.

епіляція гомілки

ЧОМУ «ЛЮМЕНІС»?

Одинадцятирічний досвід роботи на ринку лазерної косметології дозволив нам залучити сотні тисяч вдячних клієнтів. Інноваційне обладнання, сучасні апарати, новітні методики та кваліфіковані фахівці –все це гарантує високу якість послуг. Затишна атмосфера робить Ваше перебування в «Люменіс» комфортним і приємним. Персонал нашого Центру по-справжньому дбає про клієнтів, тому вони повертаються сюди знову й знову. Зона відпочинку, де мама може випити запашної кави та подивитись телевізор, а дитина погратися чи помалювати, з’Їсти тістечка зі смачним напоєм – ще одна велика перевага салону.

В Центрі «Люменіс» на Позняках крім лазерної епіляції ми пропонуємо послуги з косметології обличчя та тіла

ендосфера терапія ніг

 

пілінг чолаапаратна косметологія для обличчя

Центр «Люменіс» на ст.м. Позняки
м. Київ, вул. Гришка, 4а, тел. 096 548 48 48
Особливості центру: біля ст.м. Позняки

Центр лазерної епіляції на Позняках Відгуки


Додати відгук