Зоні бікіні завжди приділяється особливий догляд. Небажане волосся тут виглядає не лише не естетично, а також заважає підтримувати належну гігієну. Найефективніший спосіб позбавитись волосся на цій делікатній частині тіла – це лазерна епіляція. Вінниця пропонує відвідати наш салон «Люменіс»! Вже 11 років провідні фахівці компанії здійснюють мрії жінок і чоловіків про гладеньку шкіру. Приєднуйтесь до тих, хто обрав кращий метод видалення небажаного волосся – лазерну епіляцію!

52 ukr

НАЙЕФЕКТИВНІШИЙ СПОСІБ ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ

На відміну від будь-яких інших спроб позбутися зайвого волосся, лазерна епіляція не викликає подразнення, алергії чи опіків. Великою перевагою також є те, що процедура безболісна та нетривала. Результат перевершить всі Ваші очікування. Після завершення повного курсу процедур шкіра набуває здорового, привабливого вигляду, стає гладенькою. Крім цього, лазер чудово видаляє вросле волосся та не викликає його появи знову.

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

ДОСТУПНА ПРОЦЕДУРА

Ніколи раніше не було так легко позбавитись небажаного волосся. Цей сучасний метод дає можливість не витрачати час на постійне гоління та не соромитись подразнення, яке виникає після нього. А головне – волосся не росте кілька років, бо знищується саме волосяна «цибулина». Жоден метод не діє так, як лазерна епіляція. Ціни в «Люменіс» відрізняються помірністю до доступністю для всіх бажаючих без виключення. Приходьте та переконайтесь самі!

Лазерна епіляція інтимних зон росту волосся

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.07[14 Голосів]