В сучасному світі чоловіки так само прагнуть доглядати за собою, як і жінки. Охайна зовнішність – це модно, естетично, це перепустка в світ успішних та заможних людей. Головною косметологічною процедурою для чоловіків є видалення небажаного волосся на тілі та обличчі. На сьогоднішній день самим ефективним та надійним методом позбавлення від зайвого волосся є лазерна епіляція. Ця процедура вже завоювала безліч прихильників серед чоловіків в усьому світі. Обладнання, що використовується в нашому Центрі, діодний лазер LUMENIS LightSheer DESIRE, дозволяє проводити процедуру швидко, безболісно, працювати як на маленьких ділянках тіла, так і на великих (наприклад, спина). Результати перевершать будь-які очікування – більше ніяких подразнень, врослого волосся чи алергічної реакції.

30 ukr

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

КОМУ НЕОБХІДНА ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ? 

Чоловіки, які обрали для себе публічні професії, зобов’язані слідкувати за своєю зовнішністю. Наприклад, спортсмени, танцюристи, моделі, бодибілдери. А для плавців процедура лазерної епіляції взагалі є необхідною, оскільки тіло, позбавлене волосся, підвищує швидкість ковзання по воді, що значно покращує результат. Обравши лазерну епіляцію, Ви позбавитесь докучливого щоденного гоління, а про подразнення залишатимуться тільки спогади. До того ж, ця процедура збереже дорогоцінний час та зекономить гроші на засоби для гоління.

4 ukr

РЕКОМЕНДОВАННИЙ ГРАФІК ПРОЦЕДУР

ДОГЛЯНУТЕ ТІЛО БЕЗ ЗАЙВОГО ВОЛОССЯ

Найчастіше чоловіки видаляють волосся на таких частинах тіла, як плечі, живіт, спина, зона бікіні. Популярності набула й часткова лазерна епіляція на потилиці або підборідді, що надовго зберігатиме стрижку чи бороду в охайному стані. Також багатьом чоловікам знайомі незручності, пов'язані з появою волосся на вухах та між бровами. Наші кваліфіковані спеціалісти позбавлять Вас усіх цих проблем. Доступні ціни на лазерну епіляцію зробили процедуру дуже затребуваною. Сьогодні клієнтами салонів вже стали мільони чоловіків в усьому світі. Багаторічний досвід застосування цього методу підтверджує та гарантує довготривалий результат, а як наслідок – Ваш чудовий настрій.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ СПИНИ ТА ЖИВОТА

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ НА НОГАХ

Лазерна епіляція на обличчі

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ РУК

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ІНТИМНИХ ЗОН РОСТУ ВОЛОССЯ

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 5.00[2 Голосів]