В сучасному світі чоловіки так само прагнуть доглядати за собою, як і жінки. Охайна зовнішність – це модно, естетично, це перепустка в світ успішних та заможних людей. Головною косметологічною процедурою для чоловіків є видалення небажаного волосся на тілі та обличчі. На сьогоднішній день самим ефективним та надійним методом позбавлення від зайвого волосся є лазерна епіляція. Ця процедура вже завоювала безліч прихильників серед чоловіків в усьому світі. Обладнання, що використовується в нашому Центрі, діодний лазер LUMENIS LightSheer DESIRE, дозволяє проводити процедуру швидко, безболісно, працювати як на маленьких ділянках тіла, так і на великих (наприклад, спина). Результати перевершать будь-які очікування – більше ніяких подразнень, врослого волосся чи алергічної реакції.

30 ukr

КОМУ НЕОБХІДНА ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ? 

Чоловіки, які обрали для себе публічні професії, зобов’язані слідкувати за своєю зовнішністю. Наприклад, спортсмени, танцюристи, моделі, бодибілдери. А для плавців процедура лазерної епіляції взагалі є необхідною, оскільки тіло, позбавлене волосся, підвищує швидкість ковзання по воді, що значно покращує результат. Обравши лазерну епіляцію, Ви позбавитесь докучливого щоденного гоління, а про подразнення залишатимуться тільки спогади. До того ж, ця процедура збереже дорогоцінний час та зекономить гроші на засоби для гоління.

4 ukr

РЕКОМЕНДОВАННИЙ ГРАФІК ПРОЦЕДУР

ДОГЛЯНУТЕ ТІЛО БЕЗ ЗАЙВОГО ВОЛОССЯ

Найчастіше чоловіки видаляють волосся на таких частинах тіла, як плечі, живіт, спина, зона бікіні. Популярності набула й часткова лазерна епіляція на потилиці або підборідді, що надовго зберігатиме стрижку чи бороду в охайному стані. Також багатьом чоловікам знайомі незручності, пов'язані з появою волосся на вухах та між бровами. Наші кваліфіковані спеціалісти позбавлять Вас усіх цих проблем. Доступні ціни на лазерну епіляцію зробили процедуру дуже затребуваною. Сьогодні клієнтами салонів вже стали мільони чоловіків в усьому світі. Багаторічний досвід застосування цього методу підтверджує та гарантує довготривалий результат, а як наслідок – Ваш чудовий настрій.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ СПИНИ ТА ЖИВОТА
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
10 хв 220 грн 250 грн
30 хв 600 грн 680 грн
20 хв 720 грн 820 грн
40 хв 1300 грн 1490 грн
10 хв 310 грн 350 грн
10 хв 160 грн 180 грн
10 хв 190 грн 210 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури
ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ НА НОГАХ
Лазерна епіляція на обличчі
ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ РУК
ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ІНТИМНИХ ЗОН РОСТУ ВОЛОССЯ

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 5.00[2 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore